Klubowe Mikołajki 2017
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników na mikołajki UKS Piątka, które odbędą się 6.12.2017 o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Konstantynowie Łódzkim ul.Kilińskiego 75. W programie podsumowanie roku 2017 oraz niespodzianki.
Jak co roku nie zapomnijcie o fantastycznych wypiekach. Wszystkie Wasze pomysły kulinarne tworzą rodzinną atmosferę i dodają nie tylko trenerom kilka gramów:)
Zapraszamy do współpracy przy organizacji mikołajek wszystkich chętnych rodziców. Osoby chętne, proszę o kontakt z Ewą Liwowską 665 518 222

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat
21.11.2017 odbędą się zawody Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości. Uczestnictwo w sprawdzianie jest niezbędną składową uprawniającą do startu w Drużynowych Mistrzotwach Młodzików 12 i13letnich w przyszłym roku. Podczas sprawdzianu każdy płynie 200zm oraz 400 i 800 dow w zależności od wieku. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2006 i 2005
Karina Łysakowska najlepsza wśród 11latków podczas ogólnopolskiego sprawdzianu wytrzymałości. Podopieczna trenera Roberta Bujnowicza miano najlepszej zawodniczki zapewniła sobie wygrywając obie konkurencje zawodów 200zm i 400 dow. Bardzo dobrze spisały się koleżanki klubowe z rocznika 2006, Antonina Sulak wywalczyła dwukrotnie brąz, Wiktoria Rucińska uplasowała się dwukrotnie na V-tym m-cu. Wśród chłopców najlepiej spisał się Stanisław Workert zajął VIIIą lokatę na 800 dow w rywalizacji rocznika 2005.
Gratualcje!!!
W rozszerzeniu wyniki

EWA PYDYSZEWSKA NA ZGRUPOWANIU KADRY NARODOWEJ PZPNow W SPALE.

Bezpośrednio po zakończonym sprawdzianie wytrzymałościowym nasze reprezentantki i reprezentanci Pięcioboju Nowoczesnego uczestniczą w zgrupowaniu kadr narodowych w Spale. Oprócz ciężkich treningów przygotowujących do nowego sezonu wszyscy korzystają z odnowy biologicznej, z której Centralny Ośrodek Sportu w Spale słynie. Warto dodać, że Ewa uplasowała się na II m-cu w biegu na 3km wśród juniorów. Jej młodszy kolega Dawid Romanowski powołany również na sprawdzian wytrzymałości kadr Polski uzyskał wartościowe wyniki w pływaniu na 100 dow i 400 dow. Będąc jednym z najmłodszych uczestników, w obu konkurencjach Dawid pokonał starszych i bardziej utytułowanych kolegów, zajmując odpowiednio II i III m-ce spośród wszystkich powołanych. Gratulacje!!!

Budżet obywatelski nr 10 nr 15
Szanowni rodzice, dziadkowie i sympatycy klubu UKS „Piątka” serdecznie zapraszamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim  2018 na nasze projekty:
Nr 10 „Kajakowy Konstantynów Łódzki”
Spływy kajakowe rzeką Ner są unikatową ofertą skierowana do mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. Projekt zakłada spływy rzeką Ner z Konstantynowa Łódzkiego do Lutomierska lub Małynia. Długość przewidywanej trasy to około 12 km lub 25km. Spływy będą się odbywały w ustalone weekendy (co najmniej 12 spływów) o ustalonej wcześniej godzinie. W spływie jednorazowo może wziąć udział 24 osoby. Podczas każdego ze spływów nad bezpieczeństwem będzie czuwał ratownik a uczestnicy zostaną przeszkoleni i wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Niski stopień trudności spływu umożliwia udział całych rodzin. Na potrzeby spływów zostanie zakupionych 13 kajaków z pełnym wyposażeniem(wiosła 26szt., kamizelki asekuracyjne 26szt., przyczepa do przewozu kajaków). Spływ dla mieszkańców miasta będzie bezpłatny.
Kajakarstwo turystyczne jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Pozwala człowiekowi na bliskie obcowanie z naturą, dosłownie na wyciągnięcie ręki, pozwala wreszcie poczuć zmęczenie i satysfakcję z pokonania własnej niemocy. Spędzenie wolnego czasu w otoczeniu rzeki szturmem podbija serca także mieszkańców naszego miasta. Spływy kajakowe będa świetnym uzupełnieniem oferty rekreacyjnej miasta, stanowiąc niepowtarzalna okazję do zdobycia wiedzy o ekosystemie Neru. Stworzą także możliwość połączenia wysiłku fizycznego z relaksem, integracją społeczną oraz podziwianiem walorów przyrody.
Nr 15 : Nowoczesna i Bezpieczna Pływalnia”
Zakup nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu do nauki pływania jest ofertą skierowaną do mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. Nowoczesny i trwały sprzęt renomowanej firmy pozwoli dzieciom, młodzieży i dorosłym z terenu gminy Konstantynów Łódzki na bezpieczną i efektywną naukę i doskonalenie pływania. Pozwoli jednocześnie cieszyć się bezpiecznym i nowoczesnym sprzętem podczas pływania rekreacyjnego. Sprzęt posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa tak niezbędnego w środowisku wodnym. Zakupione deski pływackie , deski pullbuoy i wiosełka będą ogólnodostępne dla mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego odwiedzających pływalnię Centrum Sportu i Rekreacji. Pływanie jest wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wiadomo, że wpływa bardzo pozytywnie na organizm człowieka. Uprawianie pływania wzmacnia mięsień sercowy, mięśnie szkieletowe, więzadła, wzmacnia i rozwija układ oddechowy i układ krwionośny podnosząc wydolność krążeniowo - oddechową organizmu. Jednocześnie obniża ciśnienie tętnicze krwi, pomaga w schorzeniach kręgosłupa. Zakup sprzętu ma uatrakcyjnić zajęcia na pływalni i zachęcić do korzystania z niej. Chcemy aby nasi mieszkańcy zachowali zdrowie przez wiele lat.
Głosować można na dwa sposoby:
Elektronicznie pod adresem:  www.budzet.konstantynow.pl
Tradycyjnie  w Urzędzie Miejskim pokój nr 36, II piętro
Głosowanie trwa od 13 listopada 2017r. do 27 listopada 2017r.
LICZYMY NA TWÓJ GŁOS!!!
Sportbonus
Witaj w wyjątkowej drużynie Sportbonus!
Sportbonus Dzieciom to nowoczesny projekt, dzięki któremu Rodzice mogą wspierać Klub swojego Dziecka. Możesz codziennie zdobywać głosy dla Twojego Klubu! Rodziców to nic nie kosztuje, głosują robiąc codzienne transakcje, zapraszając rodziny i znajomych do przyłączenia do akcji i głosowania na Klub ich Dziecka. Pamiętaj członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki też mogą zbierać punkty dla swojego Klubu. Twój cel to 30 głosów dla Klubu, aby otrzymał aplikację, warto! Dzięki Sportbonus Dzieciom Klub zyska nowych sympatyków oraz dodatkowe środki finansowe, a Ty satysfakcję, że się do tego przyczyniłeś. Zatem czas start, piłka w grze!
Zachęcamy!!! Link w rozszerzeniu Dziękujemy
Miłą niespodziankę sprawiła Kamila Naji. Zawodniczka UKS Piątki Konstantynów Łódzki w zawodach "Pływam na medal" w Toruniu wywalczyła II m-ce na 50 mot.
Gratulacje!!!
Grand Prix w Łodzi
NewsyW najbliższy weekend 04-05.11.2017 w Łodzi odbędzie się II edycja Pucharu Polski w Pływaniu seonu 2017/2018. Na start zgłosiło się blisko 600 zawodników z 96 klubów. Reprezentacja Konstantynowa Łódzkiego będzie składała się 9 zawodnków UKS Piątki. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
Reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego spisali się bardzo pozytywnie w drugiej edycji Pucharu polski w pływaniu. Wszyscy zawodnicy UKS Piątki pływali w blisko rekordów życiowych lub je poprawiali, dzięki czemu w klasyfikacji "progresji zawodników" uplasowali się na X-tej pozycji. najlepiej spisał się Bartosz Skóra wygrywając w roczniku 200klas, II m-ce na 100 klas i III m-ce na 50klas. W klasyfikacji żabkarzy zajął II-ą lokatę. Warto wspomnieć, że wynik uzyskany na 200 klas przez Bartosza jest obecnie pierwszym w rankingu 14latków. Spośrób dziewcząt najlepiej wypadła Weronika Sterniczuk zajmuąc II m-ce na 100mot i III m-ce na 200 grzb wśród 14latków.
Gratulacje dla wszystkich rezprezentatów Konstantynowa Łódzkiego
W rozszerzeniu Listy startowe/ Wyniki/ transmisja na żywo
Mistrzostwa Ostrołęki
Newsy

PIĄTKA ZAPROSIŁA PIĄTKĘ.

W dniu 28.10. ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę zaprosiła nas UKS Piątka Ostrołęka. Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 32 klubów min. z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.
Trzymamy kciuki!

BARTOSZ SKÓRA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW WŚRÓD 14LATKÓW!!! Wynik jaki uzyskał na 100m klasycznym 1;07, przesunął go w rankingu na II m-ce w Polsce. W VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki. W stawce 350 zawodników z 32 klubów zdobyli 5 medali (2z, 3b), oraz zajęli 33 miejsca w pierwszej dziesiątce klasyfikacji.
Medale dla Piatki zdobywali:
🏅Dawid Romanowski złoto na 100dow kat. 14lat
🏅Bartosz Skóra złoto na 100kl kat. 14lat
🏅Kamila Naji brąz na 50mot kat. 9lat
🏅Cyprian Cybulski brąz na 100dow kat. 15lat
🏅Mateusz Dusiński brąz na 50kl kat. 10lat.

Wyniki i lista startowa w rozszerzeniu
I runda Ligii dzieci
W weekend podbili stolicę, a w poniedziełek ruszają do walki na wojewódzkim podwórku. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza 23.10 startują w pierwszej rundzie Ligii Młodzików.
Wśród 435 zgłoszonych z 18 klubów, UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki zdobyła 15medali (7-6-2) w Lidze Dzieci i Młodzików Województwa Łódzkiego. Zawody rozpoczęły się dekoracją najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wieloboju Pływackiego. Na VI-tym miejscu spośród 700 11-latek uplasowała się Karina Łysakowska podpieczna trenera Roberta Bujnowicza
Oprócz Kariny w zawodach świetnie wystartowali wszyscy podopieczni trenera Robert Bujnowicz, którzy wywalczyli aż 15 medali w Zatoka Sportu w Łodzi
🏆Karina Łysakowska wywalczyła 2 złote medale na 100m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Julia Ber zdobyła 2 złote medale na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Patryk Misztal złoty medal na 50m stylem klasycznym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
🏆 Oskar Nuszczyński złoty medal na 100m stylem zmiennym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
🏆Antonina Sulak. srebrne medale na dystansie 100m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Wiktoria Rucińska na 2 srebrne medale na 100m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym.
🏆 Przemek Pawlak wywalczył brązowy medal na 50m stylem klasycznym i 11 m-ce 100m stylem dowolnym.
🏆 Amelia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal na 100m stylem dowolnym i 4m-ce na 50m stylem klasycznym
🏆sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym złoty medal.
🏆Stanisław Workert 5 m-ce 100m stylem dowolnym i 7m-ce 100m stylem grzbietowym.
🏆Klaudia Bujnowicz 11m-ce 100m stylem dowolnym.
🏆Aleksandra Kaczmarek 9m-ce 100m stylem zmiennym i 10m-ce stylem dowolnym.
🏆Wiktoria Kruk 8 m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Mateusz Dusińska 9m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Jan Gruszczyński 9 m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Filip Figiel 9m-ce 50m stylem klasycznym.
Gratulacje!!!!!

Trzymamy kciuki za zawodników Piątki z roczników 2005-2007
W rozszerzeniu WYniki