UKS Piątka kanał na Youtubie
MP w Dwuboju i Otwarte Mistrzostwa Warszawy
NewsySezon jesienny w pełni. W pierwszy weekend grudniowy odbywają się Zimowe Mistrzostwa Polski w dwuboju. Do Spały w kilku kategoriach wiekowych zgłosiło się blisko 350 zawodników. Delegowani na MP zostali Ewa Pydyszewska, Maria Patora, Weronika Sterniczuk, Cybulski Cyprian, Dawid Romanowski. Trzymamy kciuki za zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki.
Pierwszego dnia pięcioosobowa kadra stanęła na wysokości zadania. Po konkurencji pływackiej 100dow Konstantynowianie plasują się w czołówce. Walka o medale rozegra się w biegu na dystansie 1km. Trzymajcie kciuki!!!
Silna trzy osobowa kadra z Konstantynowa Łódzkiego Dąbrowska Tatiana, Rozberg Adriana, Skóra Bartosz bierała udział w Otwartych Mistrzostwach Warszawy. W rywalizacji w gronie blisko 500 startujących z ponad 50 klubów. W rankingu medalowym UKS Piątka zająła IX-tą pozycję z dorobkiem 10 krążków (5-4-1). Tatiana Dąbrowska wywalczyła III m-ce w klasyfikacji najleszych zawodniczek OMW i została multimedalistką. Indywidualnie zdobyła I m-ce 400zm, I m-ce 200 mot, I m-ce 100 mot, I m-ce 200 zm, II m-ce 200 dow, III m-ce 400 dow. Skóra Bartosz indywidualnie zajął I m-ce 100 klas, II m-ce 200 klas i II m-ce 50 klas. Rozberg Adriana II m-ce 50 dow. Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniu
Klubowe Mikołajki
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z rodzicami na mikołajki UKS Piątka, które odbędą się w sali MOKu w sobotę 10.12.2016 o godz 10.15. W programie posumowanie roku 2016 oraz niespodzianki.
Jak co roku nie zapomnijcie o fantastycznych wypiekach. Wszystkie Wasze pomysły kulinarne tworzą rodzinną atmosferę i dodają trenerem kilka gramów:)
Zapraszamy do współpracy przy organizacji mikołajek wszystkich chętnych rodziców. Osoby chętne, proszę o kontakt z Michałem Szymczakiem 691188184
Powiatowa Gala Sportu w Pabianicach
W roku 2016 UKS Piątka Konstantynów Łódzki została doceniena przez Starostwo Pabianickie i Radę Sportu w Pabianicach. W roku 2016 z rąk Starosty Pabianickiego Krzysztofa Habury odbraliśmy nagrodę dla Najlepszej Drużyny Roku - Gratulacje dla Was !!!. Ponad to wyróżnieni zostali: Milena Karpisz, Jakub Kraska, Pydyszewska Ewa, Cybulski Cyprian, Patora Maria, Sterniczuk Weronika, Dąbrowska Tatiana, Romanowska Patrycja, Romanowski Dawid, Rozberg Adriana, Broda Gabriela oraz trenerzy wymienionych zawodników
Dziękujemy W przyszłym roku postaramy się również być beneficjentami Gali Sportu w Pabianicach:)
Mistrzostwa Ligii Młodzików I runda
NewsyW piątek 25.11.2016 do rywalizacji w województwie przystąpili podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza z roczika 2004 2005. Drużyna UKS Piątki Konstantynów Łódzki reprezentowana była przez 17 zawodników w stawce blisko 200 zgłoszonych z 18 wojewódzkich klubów. Miejscem na podium może poszczyć się Szymon Iskra. Wywalczył brąz na 50 klas. Punktowane miejsca zajmowali: Iskara Szumon V m-ce 100 grzb, Swiderska Zuzanna VI m-ce 50 mot i XI m-ce 100 grzb, Inga Rucińska IX m-ce 50 klas i IX m-ce 100 grzb, Jarczewski Franciszek VIII m-ce 400 dow i IX m-ce 100 grzb,Cąbrzyński Mateusz XIII m-ce 200 zm, Piechota Bartłomiej XII m-ce 400 dow i XIV m-ce 100 grzb. Nasze sztafety zajmowały miejsca chłopcy V-te w składzie: Piechota Bartłomiej, Cąbrzyński Mateusz, IskaraSzymon, Banach Bartosz, dziewczęca uplasował się na &-ej pozycji w składzie: Petera Patrycja, Swiderska Zuzanna, Rucińska Inga, Kaczmarek Aleksandra.
Trzymamy kciuki !!!
W rozszerzeniu WYNIKI
Ogólnopolskie zawody o Puchar MOSIR Kielc
Kilka bardzo wartościowych wyników zanotowali zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki na zawodach w Kielcach. Dobry wynik uzyskała Weronika Sterniczuk w stylu motylkowym. Nasza prawdziwa złota multi-medalistka zwyciężyła na 100 mot i 200 grzb oraz dwukrotnie w sztafecie wraz z koleżankami Marią Patorą, Marią Liwowską, Anną Banasiak, Adrianą Rozberg i Gabrielą Brodą na 4x50 zmiennym i 4x50 dowolnym, ponadto dołożyła srebro na 50 mot i brąz na 400 dow. W klasyfikacji najlepszej zawodniczki uplasowała się na III m-cu. Kolejny dobry rezultat uzyskała Maria Patora na 100 dow, trzykrotnie zdobywała srebro na 50 100 i 200 dow oraz brąz na 50 mot. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek mitingu zajęła II m-ce. Medale dla Piątki zdobywali: Dawid Romanowski II m-ce 50 dow i III m-ce 100 dow, Anna Banasiak II m-ce na 100 klas i 200 klas, Ada Rozberg III m-ce 50 dow i 100 dow, Skóra Bartosz III m-ce 200 klas, Cyprian Cybulski III m-ce 100 dow. W sumie zdobyliśmy 19 krążków (4-6-9), a w klasyfikacji punktowej Konstantynowski klub zajął V m-ce
Grand Prix w Poznaniu
W Pozniu świetnie zaprezentował się Jakub Kraska. Wygrywając stylem dowolnym od 50 tki do 400setki, w stu procentach wykonał plan na zawody kwalifikacyjne. Bardzo dobrymi startami zagwarantował sobie awans do reprezentacji. Ustalając nowe życiówki i bardzo dobre wyniki wygrał klasyfikację na najlepszego zawodnika w roczniku 2000. Milena Karpisz indywidualnie zajęła III m-ce 400 dow i IV m-ce 800 dow. Najmłodsza z ekipy Piątki Konstantynów Łódzki Tatiana Dąbrowska w rywalizacji rocznikowej zajęła V m-ce na 200 mot oraz IX m-ce na 400zm
Sprawdzian wytrzymałości
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości w Aleksandrowie Łódzkim !!!Wszyscy zawodnicy UKS PIĄTKA poodopieczni trenera Roberta Bujnowicza pobili swoje życiówki. Franek Jarczewski zdobył 2 brązowe medale na 200m stylem zmiennym i 400m stylem dowolnym oraz wywalczył 3 miejsce w klasyfikacji najlepszego zawodnika zawodów!!! Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy zajmując miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce zawodów.