Licencja zawodnicza

Szanowni Państwo

Prosimy o pilne dostarczenie AKTUALNYCH BADAŃ LEKARSKICH, jednocześnie przypominam, że ksero badań zatrzymujemy w domu!!

Obecny rocznik 2011 i 2012 proszę dostarczyć wypełniony formularz SEL (RODO) do trenerów PILNE - w celu uzupełnienia dokumentacji składanej do PZP i PZPNow

Przekaż KLUBOWI nie fiskusowi
Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% należnego podatku dla naszego Stowarzyszenia. Środki z 1% w całości przekazywane są na działalność statutową naszego Klubu.
W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać nr KRS 0000277044, a w informacjach uzupełniających UKS "Piątka".
2021 rok :)
Wszystkim działaczom, trenerom, zawodnikom, kibicom i sympatykom Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Konstantynów Łódzki życzymy powodzenia i sukcesów w Nowym 2021 Roku
Zarząd UKS Piątka Konstantynów Łódzki

P.S.We wtorek p.
Robert Jakubowski Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego
pogratulował medalistom Mistrzostw Polski w Pływaniu i Pięcioboju Nowoczesnym oraz trenerom. Cieszymy się, że Pierwszy kibic Konstantynowa Łódzkiego wspiera i docenia pracę UKS Piątki Konstantynów Łódzki
Zawody pokazowe UKS Piątka Konstantynów Łódzki
W dniach 21-22.12.2020 zostały rozegrane pokazowe zawody pływackie dla klas I-IV. Zgodnie z zasadmi epidemiologicznymi, każdy rocznik uczestniczył o wyznaczonej godzinę. Zawody zostaną retransmitowane na youtubie w linku poniżej. Każdy z uczetników rywalizował na dystansie zgodnym z predyspozycjami wiekowymi i każdy spisał się bardzo dobrze. Dla większości były to pierwsze zawody w karierze. Gratulujemy i życzymy dalszych postępów. Partnerem imprezy był BANK BNP PARIBA
W rozszrzeniu CZYTAJ znajdują się wyniki i link do transmisji z zawodów
W rozszerzeniu wyniki wszystkich roczników
Relacja z zawodów klasy IIIej oraz I i IV dostępne chwile po 20 ej

We wtorek podczas treningu na starszych zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki czekała miła niespodzianka. Starostwo Pabianickie przekazało upominki w ramach Pabianickiej Gali Sportu 2020. Listy gratulacyjne wręczali dyr. CSiR Cezary Petrus oraz radny Robert Bujnowicz.
Dziękujemy!!!
OMDO/Memoriał Zbigniewa Majewskiego
NewsyW ostatni grudniowy weekend przed świetami, dzielnie poczynają sobie zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki na arenach ogólnopolskich.
Podopieczni trenera Roberta Żołądka Petera Patrycja i Piechota Bartłomiej jako 16latkowie biorą udział w Memoriale Zbigniewa Majewskiego w pięcioboju nowczesnym. Zawody w Dorznkowie są najbardziej znanymi zawodami pięciobojowymi w Europie rozgrywanymi w hali.
Trzymamy kciuki!!!
Pływacy z rocznika 2007 rywalizowali w stolicy w ogólnopolskim mitingu Od Młodzika Do Olimpijczyka. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza zdobyli dwa krażki (2-0-0). Dwukrotnie niepokonana okazała się Amelia Kaczmarek na 100 dowolnym i 100 motylkowym. W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę rocznika 2007 Amelia zajęła II m-ce. Tuż za podium na wysokim IV-tym m-cu na 100 grzbietem dopłynął Oskar Nuszczyński. Dwukrotnie w czołowej dziesiątce ukończyła Julia Ber VII m-ce na 100 dow i IX m-ce na 200zm oraz Filip Figiel VIII m-ce 200 zm i IX m-ce 100 dow.
Gratulajce !!!
Wyniki w rozszerzeniu
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych 14lat
NewsyW Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 18-120.12.2020 rozgrywane są Mistrzostwa Polski w pływaniu zawodników z rocznika 2006. Dla 14latków jest to pierwsza impreza sportowa z cyklu Mistrzostw Polski. Do udziału zakwalifikowali się czworo podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza: Antonina Sulak, Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Karol Kryszczuk.
Transmisja z MP oraz WYNIKI dostępne w rozszerzeniu
I dzień - finał A Kariny na 100 mot i Antosi na 400zm
Bardzo dobrze spisali się Nasi 14latkowie w pierwszym dniu MP. W 100% rekordy życiowe pozwoliły osiągnąć wysokie miejsca. Tuż za podium Mistrzostowstw Polski uplasowały się Karina Łysakowska na 100m motylkowym oraz Antonina Sulak na 400m zmiennym.
II dzień - SREBRO KARINY ŁYSAKOWSKIEJ oraz wysokie IV m-ce Antoniny
Fantastyczny wyścig rozegrała dziś podopieczna trenera Roberta Bujnowicza, Karina Łysakowska została wicemistrzynią Polski na 50m motylkowym. Bardzo dobry występ zanotowała też Antonina Sulak na 200 zmiennym. Na XI m-cu w Polsce ukończyła wyścig Wiktoria Rucińska w konkurencji 200zmiennym
III dzień - 2 finały A
Trzeci dzień bardzo dobrych występów podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza. Zarówno Karina jak i Antosia awansowały do finału A MP. Ostatecznie Karina zajęła bardzo wysokie IV m-ce na 100 dow, do medalu zabrakło zaledwie 0,04 sekundy. Antonina uplasowała się na VIII M-cu na 200 motylkowym. Wiktoria Rucińska wywalczyła XVI m-ce na 200 klasycznym
WYNIKI w rozszerzeniu
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 10 i 11latków
NewsyBardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2010 i 2009 podczas Drużynowych Mistrzostw  Młodzików rozgrywanych w Skierniewicach 15-16.12.2020. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sylewstra Karpisza i Tomasza Kotusa wywalczyli 4 krążki 1-0-3. Na "pudle" medale odbierali: złoto wywalczyła Matylada Kuchcińska w konkurencji 100m klasycznym, Brąz zdobyli Dagmara Przyrowska na 50m grzbietem oraz sztafety 11 latek w konkurencji 4x50 dow i 4x50 zm w składzie: Kowolaczyk Zofia, Wawrzyniak Amelia, Kuchcińska Matylda, Laudańska Maja. W czołowej 10 plasowali się: Kowalczyk Zofia V m-ce 50mot, V m-ce 100 grzb 7 m-ce 200 zm, Wawrzyniak Amelia VII m-ce 50 mot, IX m-ce 100 dow i 200zm, Kuchcińska Matylda VIII m-ce 100 dow oraz VII m-ce 200dow. Drużynowo spośród 14 zgłoszonych klubów województwa dziewczęta 10letnie zajęły III m-ce, dziewczęta 11letnie III m-ce, chłopcy 10letni IV m-ce, chłopcy 11letni VII m-ce.
Wyniki w rozszerzeniu
Zawodnicy delegowani na MDMM proszeni są o wydrukowanie i podpisanie ankiety covid 19 tylko załacznik nr 2, do pobrania w rozszerzeniu czytaj