Deklaracja członkowska
NewsyZarząd klubu UKS Piątka Konstantynów Łódzki prosi o wypełnienie deklaracji członkowskiej nowych zawodników zawodników (do pobrania w rozszerzeniu) lub już obecnych jeżeli zmieniły się podstawowe informacje. Bez podstawowych danych nie będzie możliwe zgłoszenie zawodnika do zawodów rangii międzynarodowej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Ponadto, wszyscy zawodnicy są zobowiązani do dostarczenia badań lekarskich do trenera (kopie lub orginał), drugi egzemplarz zostawić w domu. Start zawodnika w zawodach bez ważnych badań lekarskich będzie niemożliwy
Rajd rowerowy
Zapraszamy na II Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 września 2017r. zbiórka w parku na Placu Wolności o godzinie 12:00 :) Trasa rajdu będzie biegła min. przez Konstantynów Łódzki, Żabiczki, Ignacew, Babiczki. W planie zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Spółka z o.o. oraz grill :) :) :)
Obowiązkowy kask, ubiór dostosowany do warunków pogodowych, woda mineralna.
Godziny treningów
NewsyKlasy 4, 5, 6, 7 zapraszamy w pierwszym tygodniu na godz. 16.00. Klasę III zapraszamy na 17.00. Klasę II zapraszamy w czwartek o 17ej
Najważniejsze imprezy
Gratulacje dla dwójki Konstantynowian za fantastyczne reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz Uniwersjadzie studentów. Jakub Kraska wywalczył w sztafecie 4x100 dow srebrny medal Mistrzostw Świata. Ponadto w Indianaposlis Kuba osiągnął jeszcze trzy finały również w sztafetach. Zajął V m-ce na 4x100 zm, VI m-ce na 4x200 dow oraz wywalczył finał dla sztafety mieszanej 4x100 dow. Indywidualnie uplasował się na XXIIIej pozycji w konkurencji 50dow oraz zajął XIX-te m-ce na 100m dow. Druga z podopiecznych trenera Macieja Hampla w Taipei osiągnęła XIV m-ce w konkurencji 800 dow oraz XX-ty wynik na 400 dow. Warto wspomnieć, że Milena na 800 dow wśród Europejek był VI-ta. Brawo!!! Start w imprezach i medal MŚJ jest historycznym wydarzeniem dla klubu. cdn
Informacja
NewsySerdecznie przepraszamy za brak wiadomości na www.ukspiatka.pl w terminie 28.08-01.09.2017. Problemy techniczne spowodowane były zmianą serwera naszej strony internetowej. Jednocześnie informujemy, że występują jeszcze błędy w użytkowaniu strony np:nie wszystkie linki działają poprawnie. Jest to spowodowane przestarzałym oprogramowaniem strony ukspiątka.pl. Zachęcam wszystkich programistów z rodziny UKS Piątki do pomocy w aktualizacji strony. Kontakt bezpośrednio do trenera Tomasz Kotusa
Obóz "Niechorze 2017"

Obóz Niechorze 2017!!!
Zbiórka w dniu 16.08.2017r.(środa) o godzinie 7:00 na parkingu przed basenem CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a.

Powrót w dniu 28.08.2017r. (poniedziałek) około godziny 19:00 na parking przed basenem.
Kierownik obozu Robert Bujnowicz tel. 601-295-206

Grupa UKS klasa III i starsi zabiera skakanki!!!!

W rozszerzeniu niezbędnik uczestnika

OOM 17-18latków w pływaniu
W ostatnim dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Warszawie (17-18 lat) w pływaniu zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki Jakub Kraska zdobył drugi medal na tych zawodach. Kuba wywalczył brąz na 100 m st. dow.
Wcześniej Kuba zdobył srebrny medal na 200m stylem dowolnym oraz był dwa razy 6 na 50 m dow i 400 m dow. Gratulacje dla Kuby oraz powodzenia na Mistrzostwach Świata w Indianapolis w USA, gdzie będzie reprezentował Polskę oraz Konstantynów Łódzki !!!
Dwa medale podopiecznego trenera Macieja Hampla pozwoliły sklasyfikować UKS Piątkę KŁ na XVIII-tej pozycji spośród 106 klubów zgłoszonych do rywalizacji w OOM
Wyniki w rozszerzeniu

OWSTEAM promuje Konstantynów na jeziorach, rzekach, morzu

UKS5 OWSTeam znów na szerokich wodach.

W dn 22-23.07 nasza zawodniczka, Karo Owczarek startowała w XXIII Maratonie Pływackim im. Pawła Pioruna w Rawie Mazowieckiej. Na dystansie 2km zajęła 5mce.
Szefem naszej ekipy była dziś mistrzyni Polski w pływaniu długodystansowym, Justyna Burska. Dziękujemy za transport, opiekę oraz cenne wskazówki

KAROLINA ZNÓW NA PODIUM!! UKS5 OWSTeam znów na szerokich wodach.

Po wygranej w Maratonie "Przeprawa przez Jeziorsko", w nd 02.07 Karo Owczarek znów stanęła na podium. Tym razem w organizowanym przez Rajsport sieradz Maratonie "Między Mostami Rzeki Warty" zajęła II miejsce. W czwartej edycji tego maratonu było to już trzecie podium Karoliny, która zdobyła też puchar dla najmłodszej uczestniczki.