UKS Piątka kanał na Youtubie
Drużynowe Mistrzostwa dzieci 10-11letnich
NewsyW weeekend 27-28.05.2017 na ul.Styrskiej odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Dzieci z rocznika 2007 i 2006. Dla 10 i 11 latków to pierwsza impreza sportowa organizowana przez Polski Związek Pływacki. Drużyny z całego kraju rywalizują korespondencyjnie o miano najlepszej w Polsce. Trzymamy kiuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu link do zawodów

Troje zawodników Piątki Konstantynów bierze udział w zawodach o Puchar Prezydenta Olsztyna. Rywalizują również w weekend 27-28.05.2017 w stolicy Warmi i Mazur. Trzymamy kciuki !!
Wyniki w rozszerzeniu
Piątka na szóstkę!!!
Nasi reprezentanci na GMP w Lublinie zakończyli swoje starty. Milena Karpisz i Jakub Kraska wywalczyli na nich 6 kwalifikacji na najważniejsze światowe imprezy. Milena na 400m dowolnym na Uniwersjadę w Tai Pei. Kuba na 50, 100 i 200m dowolnym na Mistrzostwa Europy Juniorów w Netanji i na 100 i 200m dowolnym na Mistrzostwa Świata Juniorów w Indianapolis.
Milena dołożyła do tego 2 brązowe medale w seniorach i 2 srebrne w młodzieżowcach na 400 i 800 dowolnym.
Szóste miejsce w finale 100m dowolnym Kuby i jego rezultat 49.86 jest od dziś nowym rekordem kraju w jego kategorii wiekowej. Co więcej zawodnik Piątki Konstantynów Łódzki jest pierwszym 17-latkiem w historii Polski, który złamał na tym dystansie barierę pięćdziesięciu sekund.
Bywało już więcej medali, ale jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć minimum na Mistrzostwa Świata. Od dziś i takim sukcesem możemy się pochwalić.
Ogromne brawa dla Mileny, Kuby oraz ich trenera Macieja Hampla !!!!
Kolejny Puchar podopiecznych R.Bujnowicza
Zwycięstwo drużynowe UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Zawodach o Puchar Bogdana Kruszyny - Kotulskiego w Łodzi !!!!
Wychowankowie trenera Robert Bujnowicz wywalczyli 12 medali (7z, 1s, 4b) zwyciężając w prestiżowej sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie Karina Łysakowska, Patryk Misztal, Hanna Liwowska, Franciszek Jarczewski !!! :)
Złote medale wywalczyli: Karina Łysakowska 50m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym, Patryk Misztal 100m stylem dowolnym i klasycznym, Antonina Sulak 100m stylem grzbietowym, Wiktoria Rucińska 100m stylem klasycznym.
Srebrny medal zdobył Franciszek Jarczewski na 100m stylem zmiennym.
Brązowy medal zdobyli: Antonina Sulak 100m stylem klasycznym, Wiktoria Rucińska na 100m stylem zmiennym, Przemek Pawlak 100m stylem klasycznym i Oskar Nuszczyński100m stylem grzbietowym. 4miejsce wywalczyli: Oskar Nuszczyński 100m stylem dowolnym, Franciszek Jarczewski 50m stylem motylkowym, Julia Ber 50m stylem motylkowym.
W rozszerzeniu wyniki
GŁÓWNE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW LUBLIN 2017

WYSTARTOWAŁA najważniejsza impreza sezonu pływackiego w Polsce-Mistrzostwa Polski w Pływaniu Seniorów i Młodzieżowców. Na Aqua Arenie w Lublinie zobaczymy 697 zawodników ze 139 klubów. Wśród nich nasi najbardziej utytułowani zawodnicy: Milena KarpiszJakub Kraska. To jedyne zawody, na których nasi zawodnicy będą mieli szansę wywalczyć kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Budapeszcie Seniorów, Mistrzostw Świata Juniorów w Indianapolis, Mistrzostw Europy Juniorów w Natanji czy Uniwersjady w Tai Pei. Milenę zobaczymy na dystansach kraulowych 100, 200, 400 i 800. Kuba wystartuje na 50, 100, 200 kraulem i 100 delfinem. Trzymamy mocno kciuki za podopiecznych Macieja Hampla.

Transmisja TV oraz wyniki na żywo:

I - dzień PIERWSZE MINIMU KUBY !!!! oraz pierwszy medal Mileny!!!!

Konstantynowski 17latek wygrał finał B Mistrzostw Polski Seniorów na 50m dow. To jest przyjemna wiadomość, ale wynik, który uzyskał 22,80 to dopiero perełka!! Uzyskany czas dał Jakubowi Krasce awans do Mistrzostw Europy w Nentanya. Milena Karpisz wywlaczyła brązowy medal na 800m dow podczas MP, tym samym potwierdza przynależność do czołówki polskich kraulistek na dystansie. Gratulacje !!! dla całej trójki:)

II dzień NAJWAŻNIEJSZE MINIMUM KUBY

Głównym celem wyjazdu Jakuba Kraski na MP, było wywalczenie minimum na Mistrzostwa Świata w Indianapolis. Miło mi zakomunikować Jakub Kraska osiągnął zamierzony cel WYWALCZYŁ KWALIFIKACJĄ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W INDIANAPOLIS (USA) !!!

OGROMNY SUKCES NASZEGO ZAWODNIKA I JEGO TRENERA, MACIEJA HAMPLA !!!

KUBA PIERWSZYM ZAWODNIKIEM KONSTANTYNOWSKIEGO PŁYWANIA NA NAJWAŻNIEJSZEJ ŚWIATOWEJ IMPREZIE JUNIORSKIEJ !!!

III dzień - Brawo Milena awans na Uniwersjadę i brązowy medal

Milena Karpisz wywalczyła brąz na 400m dowolnym, a wynik jaki uzyskała dał Jej prawo startu w Uniwersjadzie. Jakub Kraska okałaz się najszybszym juniorem na 100m motylkowym. W seniorskim fianle zajął IX m-ce . Gratualcje!!!!

IV dzień - Rekord Polski na 100 dow

Był najszybszym 16latkiem w histori polskiego pływania, a od dziś stał się najszybszym siedemnastolatkiem na dystansie 100m dowolnym. Łamiąc barierę 50s na 100 dowolnym ustaniowił NOWY REKORD POLSKI juniorów 17letnich. W seniorskim finale dopłynął VI-ty

Ostania kwalifikacja Od Młodzika do Olimpijczyka
6 medali na zawodach w Warszawie Od Młodzika Do Olimpijczyka !!!
Świetnie spisali się młodzi zawodnicy UKS Piątka na bardzo silnie obsadzonych zawodach w Warszawie. Wśród 1017 startujących zawodników z 93 klubów z całej Polski podopieczni trenera Robert Bujnowicz wywalczyli 6 medali (1 złoty, 4 srebrne, 1 brązowy)
Złoty medal na dystansie 100m stylem grzbietowym wywalczyła Antonina Sulak.
Srebrne medale wywalczyli: Karina Łysakowska na 100m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym, Franciszek Jarczewski na dystansie 200m stylem zmiennym, Wiktoria Rucinska na dystansie 100m stylem klasycznym.
Brązowy medal wywalczył Oskar Nuszczyński na 50m stylem dowolnym. Bardzo wysokie miejsca zdobyli:4 m-c Oskar Nuszczyński na 5om stylem motylkowym, 5m-c Wiktoria Rucińska na 200m stylem zmiennym, 6m-c Antonina Sulak na 100m stylem dowolnym, 7 m-c Patryk Misztal na 100m stylem klasycznym, 8 m-c Przemek Pawlak na 100m stylem klasycznym i Patryk Misztal 100m stylem dowolnym. Rekordy życiowe poprawili również Stanisław Workert, Roksana Mackiewicz i Asia Kowalczyk. Gratulacje!!! :)
P.S. Podziękowania dla rodziców za pomoc :)
Bieg Wdzięczności 2017
NewsyW dniu 7 maja br. odbył się kolejny, XI Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II pod honorowym patronatem  Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Starosty Powiatu Pabianice Krzysztofa Habury oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza. XI Bieg zaliczany jest do Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.
Mino iż rekord ilościowy z roku poprzedniego nie został poprawiony, dziekujemy za udział w najwiekszej konstantynowskiej imprezie.
Gratulacje dla wszystkich 923 uczestników od najstarszych do najmłodszych, w przeważającej większości Naszych mieszkańców.
Serdecznie dziękujemy za pracę i pomoc podczas XI Biegu Wdzięczności wszystkim osobom pracującym w biurze zawodów i obsługujących biegi na 100m, 200m, 1200m i 5000m, sędziom, pracownikom porządkowym, spikerowi, pracownikom Szkoły Podstawowej nr 5, obsłudze medycznej, Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i wszystkim przyjaciołom, znajomym, rodzinom zaangażowanych w organizację imprezy oraz sponsorom.
WYNIKI BIEGU DZIECI OD 2014r-2001r W ROZSZERZENIU
Relacje z biegu oraz zdjęcia dostępne na facebooku "Bieg wdzięczności "zapraszamy
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego r 2006
152 zawodników z 11 klubów województwa będzie rywalizowało o miano Mistrza Województwa Łódzkiego. Wśród pretendentów są zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Trener Robert Bujnowicz zgłosił do udział sześcioro pływaków
Zawodnicy Piątki wywalczyli podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego aż 11 medali (7z, 3s, 1b). 
Złote medale wywalczyli: 
- Karina Łysakowska na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym.
- Patryk Misztal na dystansie 100m stylem klasycznym.
- Tosia Sulak na dystansie 100m stylem grzbietowym.
- Wiktoria Rucińska100m stylem klasycznym.
- sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym w składzie Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Tosia Sulak, Patryk Misztal.
- sztafeta mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Tosia Sulak i Patryk Misztal.
Srebrne medale wywalczyli:
- Patryk Misztal na dystansie 100m stylem dowolnym.
- Tosia Sulak na dystansie 100m stylem klasycznym 
- Przemek Pawlak na dystansie 100m stylem klasycznym
Brązowy medal wywalczyła Wiktoria Rucińska na 100m stylem zmiennym.
W klasyfikacji medalowej wychowankowie trenera Roberta Bujnowicza zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki wywalczyła I miejsce!!! Gratulacje :) :) :)

W rozszerzeniu WYNIKI