Prosimy o pilne dostarczenie AKTUALNYCH BADAŃ LEKARSKICH, jednocześnie przypominam, że ksero badań zatrzymujemy w domu!!
Obecny rocznik 2010 proszę dostarczyć wypełniony formularz SEL (RODO) do trenerów PILNE - w celu uzupełnienia dokumentacji składanej do PZP i PZPNow
Do pobrania w rozszerzeniu

Zajęcia w FERIE Zimowe - 1 tydzień
Dla zawodników z roczników 2008-2011 odbywaja się treningi w godz. 14.45-17.30. Grupa najmłodsza trenerki Dominiki oraz rocznika 2012 (SP2) zapraszamy w poniedziałek, wtorek, piątek 17.00-17.45 zarówno w 1 jak i 2 tygodniu
Początek roku 2020
UKS PIĄTKA w Kadrze Narodowej Polski
Wczoraj do UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki dotarły powołania do Kadry Narodowej w Pięcioboju Nowoczesnym juniorów młodszych dla 3 zawodniczek: Antoniny Sulak, Kariny Łysakowskiej i Katarzyny Adamczyk
Gratulujemy!!!
Mistrzostwa Polski Seniorów w pływaniu
Newsy
W zimowych Mistrzostwach Polski seniorów w pływaniu wystartuje ponad 600 zawodników ze 120klubów. Wśród startujących nie zabraknie medalistów Mistrzostw Europy z Glasgow, dlatego konkurencja będzie bardzo silna. Na listach startowych jest wielu wychowanków UKS Piątki Konstantynów: min: Jakub Kraska i Milena Karpisz. Szlify w rywalizacji na najważnieszej zimowej imprezie seniorskiej, zbierać będą Bartosz Skóra, Adriana Rozberg i Maria Liwowska, czyli obecnie najstrsi juniorzy w Konstantynowie Łódzkim. Trzymamy kciuki!!!
W rozszerzeniu link do MP
4 medale w OLSZTYNIE
W Olsztynie 14-15 grudnia odbyły się największe i b.silnie obsadzone zawody międzynarodowe w Polsce IV Grand Prix Warmii i Mazur. Wśród 941 zawodników z 70 klubów z Polski, Rosji, Ukrainy, Łotwy i Litwy wystartowali zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki
Podopieczni trenerów Robert Bujnowicza i Tomasza Kotusa wywalczyli 4 medale oraz wiele miejsc w czołówce bijąc rekordy życiowe
Medale dla PIĄTKI wywalczyli:
Antonina Sulak:
Srebrny medal w konkurencji 400m stylem zmiennym (5 wynik w Polsce w 2019r. wg rankingu)

Karina Łysakowska 50m stylem dowolnym
W klasyfikacji drużynowej UKS PIĄTKA zajęła b.wysokie 13 miejsce wśród 70 sklasyfikowanych klubó
Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu
W najbliższy weekend 13-15.12.2019 odbędą się najważniesze zimowe imprezy pływackie dla juniorów. Konstantynowienie z roczników 2003 2004 wystartują w Mistrzostwach Polski juniorów 15 letnich w Opolu, a 16 letnich w Lublinie. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu lista i WYNIKI MP
Również kadra województwa łódzkiego młodzików w pływaniu weźmie udział w najbliższy weekend w zawodach GRAND PRIX Warmii i Mazur w Olsztynie. Trener Robert Bujnowicz powołał na tę akcję szkoleniową 14 zawodników z województwa wśród, których znajduje się pięcioro konstantynowian. Oprócz kadry młodzików 12-13letnich w zawodach wystartują podopieczni Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu link do zawodów
Mistrzostwa 16latków 3x srebro Bartka Skóry oraz dodatkowo 9 finałów
Mistrzostw Polski ze zmiennym szczęściem dla Konstantynowian. Zawodnicy Piątki wywalczyli 3 srebrne krążki w stawce ponad 300uczestników z 91 klubów. Wszystkie były zasługą Bartosza Skóry, który wywalczył trzy wicemistrzostwa Polski na dystansach 50m, 100m i 200m w stylu klasycznym. Ponadto wywalczyliśmy 5 finałów A. Trzykrotnie zameldował się w nich Dawid Romanowski VI m-ce na 50 dow, IX m-ce na 100 dow i X m-ce na 50 motylkowym. Adriana Rozberg zajęła VII-ą lokatę w sprincie kraulem na 50m oraz Weronika Sterniczuk uplasowała się na VIIIej pozycji na 400zmiennym. W finałach "B" dopływali: Weronika Sterniczuk XI m-ce 200zm, XII m-ce 200 mot i XVI m-ce 100zm oraz Adriana Rozberg XIV m-ce 100 dow. Zarówno w klasyfikacji medalowej i drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki została najwyżej sklasyfikowana z wszystkich klubów woj. łódzkiego, dokładnie na 14 miejscach
Mistrzostwa Polski 15latków - 6 finałów
Spośród podopiecznych trenera Roberta Żołądka, dobrą dyspozycję potwierdzili Szymon Iskra i Julka Klimczak, którzy kwalifikowali się do finałów B na każdym z dystansów stylem klasycznym. W stawce blisko 400 zawodników ze 117 klubów, Julia ukończyła odpowiednio XIII m-ce 200m klas, XVII m-ce 100m klas XX m-ce 50m klas. Szymon Iskra XI m-ce 100klas XVII m-ce 50 klas i XX m-ce 200 klas.
GRATULACJE

Mistrzostwa POLSKI w dwuboju młodzików
Zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki rozpoczynają dzisiaj dwudniowe zmagania w Mistrzostwach Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym 12-latków i 13-14-latków oraz w finale Penta Day w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale
Do rywalizacji zakwalifikowało się ponad 300 zawodników
Trzymajcie kciuki!!!

Super weekend UKS PIĄTKA.

Amelia Kaczmarek MISTRZYNIĄ POLSKI W DWUBOJU NOWOCZESNYM w kategorii 12-lat

Antonina Sulak WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W DWUBOJU NOWOCZESNYM w kategorii 13-14lat

Julia Ber wywalczyła 4m-ce w Mistrzostwach Polski w Dwuboju Nowoczesnym w kategorii 12-lat