UKS Piątka kanał na Youtubie
Mistrzostwa Klas II-ch
Newsy
Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenerek Gruszczyńskiej Marty, Gontarek Dominiki, oraz Pogockiej Anny. W pierwszym oficjalnym starcie najmłodsi adepci konstantynowskiego pływania rywalizowali w dwóch z trzech moźliwych konkurencji 25m grzbietem, 25m motylkowym, 25m dowolnym. Zawodnicy z rocznika 2008 w 100% poprawiali swoje rekordy życiowe. Jedyny medal dla Piątki Konstantynów Łódzki wywalczyla Naji Kamila, zdobyla srebrny medal na 25 delfinem. Punktowane miejsca zajmowali: Skóra Damian IV 25 grzb XIII 25 dow, Borowska Wiktoria V 25grzb XXIV 25 dow, Klekowska Natalia VI 25 grzb XV 25 dow, Naji Kamila VII 25 dow, Walczak Zuzanna IX 25 grzb XIII 25 dow,  Puczynska Antosia XII 25 delf XVIII 25 dow, Ziaja Gabrysia XII 25 grzb, Polak Zosia XV 25 grzb, Kotarska Emilia XX 25 grzb, Banasiak Zofia XXIV 25 grzb, Dudek Mateusz XXII 25 dow XXII 25 grzb, Figiel Michał XXI 25 grzb, Szefer Tristian XXIII 25 grzb, Ujma Oliwier XXIV 25 dow, Najbert Artur XXIV 25 grzb. Gratulacje dla wszystkich zawodników z rocznika 2008.
op. Anna Pogocka W rozszerzeniu wyniki
Powołanie do reprezentacji Polski i tydzień wyzwań
NewsyBardzo dobra wiadmość spłynęła do Konstantynowa Łódzkiego. Jakub Kraska zawodnik UKS Piątka KŁ jako jedyny 17latek został powołany w dniach 08-09.04.2017 r. na wielomecz pływacki w Pradze (Czechy) dla zawodników kategorii junior, dziewcząt ur. 2000-2001 i chłopców ur. 1999-2000 z udziałem reprezentacji Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy i Polski. Obecnie wraz z trenerem Maciejem Hamplem i Mileną Karpisz przygotowują się do sezonu letnigo na obozie w Szczecinie.
Tydzień zmagań rozpoczynamy w Drzonkowie. W Centralnym Ośrodku Przygotowań Pięciobojowych 18-19.03 (weekend) odbędzie się II edycja Pucharu Polski w dwuboju i trójboju.
W poniedziałek odbędzie się II runda Mistrzostw Klas III-ch w Skierniewicach trzymamy kciuki za podopiecznych tenerów Roberta Bujnowicza i Marty Gruszczyńskiej. Zbiórka CSiR godz 6.35
We wtorek do rywalizacji zgłaszają się podopieczni trenerów Dominiki Gontarek, Marty Gruszczyńskiej i Anny Pogockiej z klasy IIej. Zbiórka 9.50 SP5
W środę zawodnicy UKS Piątka będą rywalizować w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Łódzkiego Sztafet Szkół Podstawowych i Gimnazjów
TV Konstantynów zamieścił podsumowanie zawodów marcowych link w rozszerzeniu
Zapraszamy 6 i 7latków

Informujemy, że w kwietniu planowana jest rekrutacja do klasy pierwszej- sportowej o profilu pływackim, w roku szkolnym 2017/18 . W dniu 30 marca 2017 r. o godz. 17.30 odbędzie się w naszej szkole ( Kilińskiego 75) zebranie z Rodzicami przyszłych uczniów klasy pierwszej chętnych do klasy sportowej . Serdecznie zapraszamy!!!

Mistrzostwa Województwa Młodzików III runda
Newsy161 zawodników z 16 klubów województwa rywalizuje w III ostatniej rundzie Mistrzostw Młodzików. Podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Roberta Żołądka spisali się bardzo dobrze w ostaniej rundzie MWM. Zawodnicy Konstantynowa Łódzkiego z roczników 2005 i 2004 drużynowo uplasowali sie na VIIej pozycji wśród 18 wojewódzkich klubów. Medalistą III rundy mistrzostw młodzików został Szymon Iskra. Wywalczył II m-ce na 200 klas. Wysokie i punktowane miejsca w rywalizacji zajmowali: Iskra Szymon V m-ce 200 grzb, Rucińska Inga V m-ce 200 klas i VI m-ce 200 grzb, Świderska Zuzanna IX m-ce 100 mot i XVI m-ce 100 dow, Banach Bartosz X m-ce 200 klas, Jarczewski Franciszek XIII m-ce 200grzb, Cąbrzyński Mateusz XVI m-ce 100 dow oraz sztafeta dziewcząt 4x50 dow zajęła VIII m-ce w składzie: Kaczmarek Aleksandra, Petera Patrycja, Świderska Zuzanna, Rucińska Inga
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu Wyniki
Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017
Newsy

W dniu 28.03.2017 w Sali Szkoły Podstawowej nr 2 ul. Kilińskiego 75 w Konstantynowie Łódzkim  odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków UKS Piątka Konstantynów Łódzki

SPRAWOZDAWCZE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA UKS "Piątka Konstantynów Łódzki

I termin : godz. 17:15

II termin : godz. 17:30

Ze względu na ważność zatwierdzanych dokumentów, mających wpływ na nasze pociechy, prosimy o obowiązkowe przybycie.

W najbliższych dniach zostanie zamieszczony w rozszerzeniu porządek obrad

Od Młodzika do Olimpijczyka
NewsyW sobotę 11.03.17 UKS Piątka Konstantynów Łódzki brała udział w prestiżowym cyklu zawodów pływakich dla młodych adeptów "Od Młodzika Do Olimpijczyka". W czwartej już edycji wystartowało 1142 zawodników z niemalże 100 klubów krajowego podwórka. W rankingu medalowym UKS Piątka zająła 31-ą pozycję z 6 krążkami (0-5-1). Medalowe pozycje wywalczyli: Karina Łysakowska II m-ce 100 dow i II m-ce 50 mot, Nuszczyński Oskar II m-ce 50 dow i III m-ce 50 mot, Sulak Antonina II m-ce 100 grzb, Rucińska Wiktoria II m-ce 100 klas. Ponadto czołowe miejsaca zajmowali: Iskra Szymon, IV m-ce 100 klas i VI m-ce 200zm, Pawlak Przemysław V m-ce 100 klas, Jarczewski Franciszek V m-ce 200zm, Rucińska Inga VI m-ce 100 klas VI m-ce 200 zm, Antonina Sulak VIII m-ce 100 dow, Rucińska Wiktoria VIII m-ce 200 zm,
Gratulacje dla Konstantynowian z rocznika 2004-2006
W rozszerzeniu link do oficjalnej strony również z WYNIKAMI
Mistrzostwa Polski Juniorów 16 i 17letnich
NewsyPo dobrym początku Zimowych Mistrzostw dla UKS Piątka o czempinat na krótkim basenie bedą walczyli dwaj 16latkowie i jeden 17latek. Najstarszy pływak w Naszym klubie bedzie rywalizował w gronie ponad 400 zawodników z 119 klubów. Jakub Kraska to specjalista stylu dowonego. Należy do grona faworytów w tym stylu. Trzymamy za niego kciuki w konkurecjach 50, 100, 200, 400 dowolnym. Młodsi zawodnicy będą walczyć o poprawienie rekordów życiowych i każdy finał będzie miłą niespodzianką. Trzymamy kciuki za Wojciecha Strerniczuka i Jakuba Kucharskiego
W rozszerzeniu linki do wyników i bezpośredniej relacji
I dzień - medal brązowy
Fantastycznie spisał Jakub Kraska w finałach pierwszego dnia MP. W pierwszym finale na 50dow wywalczył brązowy medal, w drugim finale na 200dow uplasował się na IV-tym m-cu. W obu konkurencjach był najlepszym 17latkiem.
II dzień - medal srebrny
W drugim dniu ponownie bardzo dobrze wystartował Jakub Kraska. Na 400m dowolnym potwierdził przynależność do czołowych polskich kraulistów. Z fantastycznym wynikiem zaledwie 0,38 gorszym od rekordu Polski zajął II m-ce na dystansie 400m podczas MP.
III dzień - trzeci medal Kuby Kraski
Po raz kolejny Jakub Kraska stoczył zacięty pojedynek w finale MP 17-18latków. W konkurencji 100m dowolnym wywalczył srebrny medal.
Gratulacje!!! dla zawodnika i trenera Macieja Hampla
W kategorii młodszej znaczne poprawienie rekordów życiowych nie przeniosło się na wywalczenie finału. Najwyższe miejsca zajmował Wojciech Sterniczuk w czwartej dziesiątce. Na 200m mot uplasował się na XXXIV m-ce, a w konkurecji o połowę krótszej zajął XXIX m-ce