Sportbonus
Witaj w wyjątkowej drużynie Sportbonus!
Sportbonus Dzieciom to nowoczesny projekt, dzięki któremu Rodzice mogą wspierać Klub swojego Dziecka. Możesz codziennie zdobywać głosy dla Twojego Klubu! Rodziców to nic nie kosztuje, głosują robiąc codzienne transakcje, zapraszając rodziny i znajomych do przyłączenia do akcji i głosowania na Klub ich Dziecka. Pamiętaj członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki też mogą zbierać punkty dla swojego Klubu. Twój cel to 30 głosów dla Klubu, aby otrzymał aplikację, warto! Dzięki Sportbonus Dzieciom Klub zyska nowych sympatyków oraz dodatkowe środki finansowe, a Ty satysfakcję, że się do tego przyczyniłeś. Zatem czas start, piłka w grze!
Zachęcamy!!! Link w rozszerzeniu Dziękujemy
Miłą niespodziankę sprawiła Kamila Naji. Zawodniczka UKS Piątki Konstantynów Łódzki w zawodach "Pływam na medal" w Toruniu wywalczyła II m-ce na 50 mot.
Gratulacje!!!
Grand Prix w Łodzi
NewsyW najbliższy weekend 04-05.11.2017 w Łodzi odbędzie się II edycja Pucharu Polski w Pływaniu seonu 2017/2018. Na start zgłosiło się blisko 600 zawodników z 96 klubów. Reprezentacja Konstantynowa Łódzkiego będzie składała się 9 zawodnków UKS Piątki. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
Reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego spisali się bardzo pozytywnie w drugiej edycji Pucharu polski w pływaniu. Wszyscy zawodnicy UKS Piątki pływali w blisko rekordów życiowych lub je poprawiali, dzięki czemu w klasyfikacji "progresji zawodników" uplasowali się na X-tej pozycji. najlepiej spisał się Bartosz Skóra wygrywając w roczniku 200klas, II m-ce na 100 klas i III m-ce na 50klas. W klasyfikacji żabkarzy zajął II-ą lokatę. Warto wspomnieć, że wynik uzyskany na 200 klas przez Bartosza jest obecnie pierwszym w rankingu 14latków. Spośrób dziewcząt najlepiej wypadła Weronika Sterniczuk zajmuąc II m-ce na 100mot i III m-ce na 200 grzb wśród 14latków.
Gratulacje dla wszystkich rezprezentatów Konstantynowa Łódzkiego
W rozszerzeniu Listy startowe/ Wyniki/ transmisja na żywo
Mistrzostwa Ostrołęki
Newsy

PIĄTKA ZAPROSIŁA PIĄTKĘ.

W dniu 28.10. ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę zaprosiła nas UKS Piątka Ostrołęka. Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 32 klubów min. z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.
Trzymamy kciuki!

BARTOSZ SKÓRA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW WŚRÓD 14LATKÓW!!! Wynik jaki uzyskał na 100m klasycznym 1;07, przesunął go w rankingu na II m-ce w Polsce. W VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki. W stawce 350 zawodników z 32 klubów zdobyli 5 medali (2z, 3b), oraz zajęli 33 miejsca w pierwszej dziesiątce klasyfikacji.
Medale dla Piatki zdobywali:
🏅Dawid Romanowski złoto na 100dow kat. 14lat
🏅Bartosz Skóra złoto na 100kl kat. 14lat
🏅Kamila Naji brąz na 50mot kat. 9lat
🏅Cyprian Cybulski brąz na 100dow kat. 15lat
🏅Mateusz Dusiński brąz na 50kl kat. 10lat.

Wyniki i lista startowa w rozszerzeniu
I runda Ligii dzieci
W weekend podbili stolicę, a w poniedziełek ruszają do walki na wojewódzkim podwórku. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza 23.10 startują w pierwszej rundzie Ligii Młodzików.
Wśród 435 zgłoszonych z 18 klubów, UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki zdobyła 15medali (7-6-2) w Lidze Dzieci i Młodzików Województwa Łódzkiego. Zawody rozpoczęły się dekoracją najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wieloboju Pływackiego. Na VI-tym miejscu spośród 700 11-latek uplasowała się Karina Łysakowska podpieczna trenera Roberta Bujnowicza
Oprócz Kariny w zawodach świetnie wystartowali wszyscy podopieczni trenera Robert Bujnowicz, którzy wywalczyli aż 15 medali w Zatoka Sportu w Łodzi
🏆Karina Łysakowska wywalczyła 2 złote medale na 100m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Julia Ber zdobyła 2 złote medale na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Patryk Misztal złoty medal na 50m stylem klasycznym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
🏆 Oskar Nuszczyński złoty medal na 100m stylem zmiennym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
🏆Antonina Sulak. srebrne medale na dystansie 100m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym.
🏆 Wiktoria Rucińska na 2 srebrne medale na 100m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym.
🏆 Przemek Pawlak wywalczył brązowy medal na 50m stylem klasycznym i 11 m-ce 100m stylem dowolnym.
🏆 Amelia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal na 100m stylem dowolnym i 4m-ce na 50m stylem klasycznym
🏆sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym złoty medal.
🏆Stanisław Workert 5 m-ce 100m stylem dowolnym i 7m-ce 100m stylem grzbietowym.
🏆Klaudia Bujnowicz 11m-ce 100m stylem dowolnym.
🏆Aleksandra Kaczmarek 9m-ce 100m stylem zmiennym i 10m-ce stylem dowolnym.
🏆Wiktoria Kruk 8 m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Mateusz Dusińska 9m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Jan Gruszczyński 9 m-ce 100m stylem grzbietowym
🏆Filip Figiel 9m-ce 50m stylem klasycznym.
Gratulacje!!!!!

Trzymamy kciuki za zawodników Piątki z roczników 2005-2007
W rozszerzeniu WYniki
Od Młodzika do Olimpijczyka
NewsyW pierwszej edycji od Młodzika do Olimpijczyka zgłosiło się ponad 1000 zawodników z 75 klubów. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki z roczników 2007-2004. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Robert Żołądka i Roberta Bujnowicza
W porannym bloku silnie osadzonych zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka w Warszawie (1060 zawodników z 75 klubów z całej Polski), zawodnicy Piątki, podopieczni trenera Robert Bujnowicz, zdobyli 3 medale
Oskar Nuszczyński wywalczył złoty medal na dystansie 100m stylem zmiennym i brązowy medal na dystansie 100m stylem dowolnym
Julia Ber zdobyła srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 5 miejsce na 100m stylem dowolnym.
Amelia Kaczmarek wywalczyła 8 miejsce na 100m stylem klasycznym i 12 m-ce na 100m stylem dowolnym

Brawo kolejne bardzo dobre występy. Popołudnie wypadło jeszcze lepiej
Karina Łysakowska wywalczyła złoty medal na dystansie 100m stylem dowolnym w czasie 1:04:36, który jest nowym rekordem Województwa Łódzkiego i srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym.
Patryk Misztal zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 4 m-ce na 100m stylem klasycznym.
Antonina Sulak wywalczyła brązowy medal na dystansie 100m stylem grzbietowym i 5m-ce na 100m stylem zmiennym.
Wiktoria Rucińska zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym i 6 m-ce na dystansie 100m stylem zmiennym.
Szymon Iskra wywalczył 5 m-ce na dystansie 100m stylem zmiennym i 6m-ce na 100m stylem klasycznym.
Inga Rucińska wywalczyła 5 m-ce na 100m stylem zmiennym.
Przemek Pawlak wywalczył 9 m-ce na 100m stylem klasycznym.
Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe
Wśród startujących 1060 zawodników z 75 klubów z całej Polski w rankingu metalowym UKS PIĄTKA zajęła z 8 medalami(2z, 2s, 4b) bardzo wysokie 5 m-ce
Przed nami uplasowały się 4 duże kluby z Warszawy
W klasyfikacji punktowej na 464 zawodniczek w klasyfikacji open Karina Łysakowska zajęła bardzo wysokie 13 miejsce a w swojej kategorii wiekowej 2006r. miejsce 1 !!! W kategorii 2006r. 7 m-ce zajęła Antonina Sulak , 10m-ce Wiktoria Rucińska i Patryk Misztal
Gratulujemy wyników !!!
W rozszerzeniu wyniki
Puchar Polski w Pasymiu
NewsyW pierwszym międzynarodowym Pucharze Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym barw Piątki Konstantynów Łódzki bronili Ewa Pydyszewska trójbój oraz podpieczni trenera Roberta Żołądka Inga Rucińska, Patrycja Petra, Szymon Iskra w dwuboju. Ewa uplasowała się na V-tym m-cu. Szymon Iskra zajął XI m-ce Inga i Patrycja ukończyły w trzeciej dziesiątce.
Wyniki w rozszerzeniu
Zawody dofinansowało starostwo w Pabianicach
Puchar Sprintu
Newsy5 października odbędą się inauguracyjne zawody sezonu 2017/2018. W łódzkich zawodach na Puchar Sprintu zgłosiło się 381 zawodnikó w 18 klubów. Trzymamy kciuki za zawodników UKS Piątki podopiecznych trenerów R.Żołądka, R.Bujnowicz i T.Kotusa
Konstantynowianie spisali się bardzo dobrze w eliminacjach. Spośród 32 zawodników startujących w barwach blisko 50% startuje w finałach. Trzymamy kciuki!!!
Zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki podopieczni trenerów Tomasza Kotusa, Robert Bujnowicz, Roberta Żołądka zdobyli 7 medali (4z - 2s - 1b).