Puchar Polski w Częstochowie
IV runda Grand Prix w dwuboju i trójboju rozgrywana w Częstochowie 26-28.04.2019 zakończyła się bardzo pomyślnie dla reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego. Osiągnięte wyniki bardzo przybliżyły zawodników UKS Piątki do udziału w Olimpiadzie Młodzieży. Najlepiej zaprezentowała się Karina Łysakowska zdobywając II m-ce, IV m-ce zająła Martyna Kazuba, V m-ce Katarzyna Adamczyk w dwuboju. W czołowej 10 uplasowali się Szymon Iskra VIII m-ce i Bartłomiej Piechota IX m-ce w trójboju.
Gratulacje Wyniki dostępne w rozszerzeniu
Starostwo Powiatowe w Pabianicach współfiansowało udział w zawodach

30.04.2019 rozpoczął się obóz kadry młodzików województwa łódzkiego w pięcioboju nowoczesnym. Wśród powołanych, przez fedreację łódzką, 12 uczestników, znalazła się, aż szóstka zawodników z Konstantynowa Łódzkiego (Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Filip Figiel, Natalia Głogowska, Natalia Wawrzyniak, Gabriela Ziaja). Zajęcia odbywają się codziennie do 5 maja włącznie w godzinach 8.00-15.00 na Zatoce Sportu w Łodzi. Powołani mają możliwość trenowania strzelania sportowego, pływania na basenie o olimpijskiej długości oraz po posiłku energetycznym trenują technikę biegu. Kadrę prowadzi trener Tomasz Kotus
Gratulacje!!!
"Skóra" w Reprezentacji POLSKI
Fantastyczna wiadomość została oficjalnie potwierdzona przez POLSKI ZWIĄZEK PŁYWACKI. Bartosz Skóra został reprezentantem POLSKI kadry pływaków w kategorii junior. Zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki został powołany na wielomecz pływacki rozgrywany w Oświęcimiu 3-5.05.2019. Popularny "Skóra" zagwarantował sobie miejsce w kadrze podczas Grand Prix w Lublinie, gdzie trzykrotnie zwyciężył. Bartosz, w czasie wielomeczu, będzie rywalizował na dystansach w stylu klasycznym na 100m i 200m
Gratualcje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy
W rozszerzeniu Powołanie
Puchar Polski w Warszawie
W Warszawie 6-7.04.2019 zakończyła się trzecia edycja Pucharu Polski juniorów młodszych w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Na starcie stanęło 184 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki wywalczył wysokie 4 miejsce drużynowo w Pucharze Polski w Warszawie
Indywidualnie 4 m-ce wywalczyła Karina Łysakowska(kat U15), 5 m-ce Kasia Adamczyk(U15), 12 m-ce Antonina Sulak(U15), 14m-ce Patrycja Petera(katU17), 14m-ce Natalia Głogowska (kat U13), 16 m-ce Natalia Wawrzyniak(U13), 17m-ce Martyna Kozuba(U15), 18m-ce Patryk Misztal (U15), 18 m-ce Bartłomiej Piechota (U17), 18 m-ce Ada Rozberg (U17), 19 m-ce Hania Ciszyk (U13), 19 m-ce Liwia Olczak(U15). Warto zaznaczyć, że większość naszych zawodników jest rocznikiem młodszym w swojej kategorii wiekowej
Gratulujemy!!!
Również w weekned odbył się pływacki puchar POLSKI. Wysoką dyspozycję potwierdził Dawid Romanowski zwyciężając na 50m dowolnym w kat 16latków. Jego kolażanka klubowa Weronika Sterniczuk uplasował sie na II m-cu na 200m zmiennym w kat 16latków
Gratulacje
W rozszerzerniu wyniki
Walne sprawozdawcze zgromadzenie UKS Piątka Konstantynów Ł

W dniu 24.04.2019 w Sali Szkoły Podstawowej nr 2 ul. Kilińskiego 75 w Konstantynowie Łódzkim  odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo członków UKS Piątka Konstantynów Łódzki

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA UKS "Piątka Konstantynów Łódzki

I termin : godz. 17:45

II termin : godz. 18:00

Ze względu na ważność zatwierdzanych dokumentów, mających wpływ na nasze pociechy, prosimy o obowiązkowe przybycie.
W rozszerzeniu porządek obrad
Zimowe Mistrzostwa woj.łódzkiego
Newsy
W środę 3.04.2018 odbędą się na Zatoce Sportu Zimowe Mistrzostwa woj.łódzkiego dla roczników 2008 i młodsi. Konstantynów Łódzki reprezentować będzie 52 podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka i Tomasza Kotusa
Pływacy z Konstantynowa zanotawali kolejny udany start. W Mistrzostwach okręgu łódzkiego udziało brało ponad 500 zawodników z 20 klubów województwa. Reprezentanci UKS Piątka zdobyli cztery medale (1-2-1).
Tytuł Mistrzowski wywalczyła Matylda Kuchcińska na 50m klasycznym.
Wicemistrzostwo zdobyli: Natalia Głogowska na 50m motylkowym oraz Franciszek Sztaudynger na 100 zmiennym.
Brąz przypadł Aleksandrowi Luniakowi w konkurencji 50m grzbietem.
Newsy
W sobotę 30.03 oraz niedzielę 31.03 UKS"Piątka" Konstantynów Łódzki będzie reprezentować Nasze miasto na ogólnopolskich zawodach pod patronatem Otylii Jędrzejczak (złotej medalistce olimpijskich, rekordzistce świata, najlepsza Polska pływaczka w historii).
Otyliada zgomadziła blisko 750 zawodników z 90 klubów. W zawodach udział brały również zespoły z Ukrainy i Białorusi, dzięki czemu Otyliada otrzymała miano zawodów międzynarodowych. Nasi najmłodsi zawodnicy przeszli prawdziwy chrzest bojowy, ogranizacyjny i startowy. Gratulacje dla Wszystkich.
Poziom sportowy był bardzo wysoki, tym większe gratulacje dla zawodników, kórzy uzyskali najwyższe miejsca rankingowe. Dwa medale wywalczyła Matylda Kuchcińska srebro na 50m klas oraz brąz na 100m klas.
Czołowe miejsca zajmowali: Batłomiej Dudziński V m-ce 50 grzb i VI m-ce na 50 dow, Kowalczyk Zofia V m-ce 100m grzbietem, Kamila Naji VI m-ce 400 dow,
Graulacje dla wszystkich
W rozszerzeniu listy startowe oraz wyniki
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13lat
Newsy
W Skierniewicach rozegrane zostaną Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 letnich. Do rywalizacji w I rundzie MDMM przystąpi 155 zgłoszonych z 12 ekip województwa, które powalczą o miano najlepszej drużyny woj. łódzkiego.
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu WYNIKI
medale wywalczyli zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Skierniewicach na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza podczas dwudniowych zmagań wywalczyli aż 23 medale (3z, 12s, 8b )
Wyniki w dniu dzisiejszym:
🏆Karina Łysakowska 1 m-ce na 100m stylem dowolnym i 2m-ce na 200m stylem zmiennym