Nagrody od Burmistrza
Wczoraj pan burmistrz Łukasz Napieralski wręczył nagrody finansowe za osiągnięcia sportowe zawodnikom UKS PIĄTKA: Karinie Łysakowskiej, Bartoszowi Skórze, Dawidowi Romanowskiemu oraz trenerom Tomaszowi Kotusowi i Robertowi Bujnowiczowi. Nagrody otrzymali również zawodnicy i trener sekcji podnoszenia ciężarów KKS Włókniarz
Zajęcia treningowe
NewsyWitamy serdecznie w nowym sezonie 2019/2020. Zajęcie treningowe dla grup popołudniowych odbywają się zgodnie z planem sezonu poprzedniego.
Dla przypomnienia:) grupa p.Dominiki godz.17.00 pon wtorek, grupa p.Przemyslawa i p.Roberta Ż 16.45 codziennie grup p.Tomasz od 16.30
Proszę o przyniesienie planu lekcji
Obóz w ŁEBIE
"Obóz Łeba 2019"
Wyjazd:
Zbiórka 17.08.2019r. o godzinie 6:30 na parkingu przed CSiR ul. Kilińskiego 75a w Konstantynowie Łódzkim.
Powrót 28.08.2019r. około godziny 17:00 na parking przed CSiR w Konstantynowie Łódzkim
Kierownik obozu trener Robert Bujnowicz tel. 601295206
NIEZBĘDNIK UCZESTNIKA w rozszerzeniu
Uczestnicy, którzy nie dostarczyli kart kwalifikacyjnych proszeni są o pilne ich dostarczenie do kierownika obozu!!!
CD - Nasi Na Mistrzostwach Świata
Pierwsze starty na Mistrzostwach Świata Naszych Wychowanków napawają optymizmem. Jakub Kraska wywalczył awans sztafety 4x100 dowolnym na Igrzyska Olimpijskie w Tokyo 2020. Justyna Burska na 10km został sklasyfikowana na 47m-cu. W pięcioboju Ewa Pydyszewska bardzo dobrze spisywała się w sztafetach zajmując w miksie XII a wśród sztafet kobiecych XI-tą pozycję, uzyskała również pewny awans do finału indywidualnego.
Trzymamy kciuki jednocześnie zachęcamy do kibicowania!!!
Pływanie możemy oglądać na TVP Sport o 13.00 oraz o 3.00:)
Wieloboistów możemy śledźić na oficjalnej stronie UIPM uipmworld.org
Burmistrz Pogratulował Pływakom

17 lipca br. burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski gościł zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którzy w dniach 10-12 lipca 2019 r. reprezentowali Konstantynów Łódzki na Mistrzostwach Polski Juniorów (16 lat) w Lublinie. W czasie trzydniowych zmagań nasza reprezentacja wywalczyła 5 medali: Bartosz Skóra – trzy (50 m klas. - złoto, 100 m klas. - brąz, 200 m klas. - srebro) i  Dawid Romanowski - dwa (50 m dow. - brąz, 100 m dow. - brąz). Dzięki temu UKS Piątka uplasował się  na 13. miejscu w Polsce w klasyfikacji medalowej Letnich Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie. Świetne starty zanotowali także: Weronika Sterniczuk, Adriana Rozberg i Szymon Iskra. Gratulujemy wszystkim młodym pływakom i trenerom UKS Piątka!
Mistrzostwa Polski w pływaniu 16latków
Blisko 400 zawodników z 119 klubów zostało zgłoszonych do udziału w Letnich Mistrzostwach Polski 16latków w Lublinie. Na listach startowych znajduje się siedmioro ukaesiaków z Konstantynowa Łódzkiego. Trzymamy kciuki!!!
W rozszerzeniu dostępne listy zgłoszonych zawodników oraz WYNIKI
I dzień - 4 finały SKÓRA MISTRZEM POLSKI Roman trzeci
Bardzo udanie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski dla 16latków z Konstantynowa Łódzkiego. Bartosz Skóra został Mistrzem Polski w konkurencji 50m klasycznym. Fantastycznie spisał się również Dawid Romanowski, zdobywca brązowego medalu w sprincie kraulowym (50m dowolnym). Weronika Sterniczuk uplasowała się na Xej pozycji na 400 zmiennym, a Adriana Rozberg zajęła XI-te m-ce na 50 dowolnym.
Gratulacje
II dzień - 3 finały Bartek VICEMISTRZEM POLSKI
W drugim dniu również nie zabrakło pasjonujących wyścigów z udziałem reprezentantów Piątki Konstantynów Łódzki. W popołudniowych finałach wystąpiło troje zawodników. Bartosz Skóra zdobył srebrny medal na dystansie 200m klasycznym. Dawid Romanowski zaliczył pierwszy finał A w stylu motylkowym, ostatecznie zajął VII-ą lokatę. Weronka Sterniczuk wywalczyła XIII m-ce na dystansie 200m zmiennym. Gratualcje!!!
III dzień - 4 finały DWA MEDALE BRĄZOWE "ROMANA I SKÓRY"
Każdy kolejny dzień niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji. Nie inaczej było w piątek. Po bardzo udanych eliminacjach wywalczyliśmy 4 finały. Fantastycznie spisał się Dawid Romanowski na królewskim dystansie 100m dowolnym wywalczył III m-ce. W jego ślad poszedł Bartosz Skóra, który również zajął III m-ce na 100 klasycznym. Wśród dziewcząt Adriana Rozberg zajęła XIV m-ce na 100 dowolnym, a Weronika Starniczuk wywalczyła XVI m-ce na 200m motylkowym
Mistrzostwa Polski Juniorów zostały dofinasowane przez Starostwo Pabianickie
NASI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA
NewsyNasi wychowankowie nie zwalniają tempa. Wciąż głodni rywalizacji wspinają się po szczeblach kariery sportowej. Nasza radość nie zna granic, kiedy do reprezentacji powoływani są Konstantynowianie. Justyna Burska oraz Jakub Kraska będą rywalizować w Mistrzostwach Świata w pływaniu w Korei (Gwangju). Justyna staruje pierwsza w konkurencjach na wodach otwartych 5km i 10km. Jakub rywalizację rozpoczyna od 21 lipca na basenie 50m. Bardzo dobrze wiedzie się wieloboistom Ewie Pydyszewskiej i Cyprianowi Cybulskiemu w czwórboju. Po świetnych startach w Pucharach Europy rozgrywancyh w Drzonkowie oraz finale w Mistrzostwach Europy Juniorów (Ewa), zostali powołani do reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Bułgarii (Sofia). W czórboju rywalizacja rozpoczyna się 17.07. Trzymamy kciuki!!!!
O transmisjach będziemy informować