Piątka na Mistrzostwach Polski
Dziś rozpoczęły się Mistrzostwa Polski 13latków w Ostrowcu Świętokrzyskim i 14latków w Gorzowie Wielkopolskim. Dla podopieczynych trenera Roberta Bujnowicza to pierwsze Zimowe Mistrzostwa, a awans do nich uzyskały Marciniak Klaudia, Zbrojewska Michasia i Bakies Gabrysia. Opiekunami 14latków są trenerzy Robert Bujnowicz i Mariusz Wędrychowicz. W tej kategorii wiekowej na Mistrzostwach Piątkę Konstantynów reprezentują Marciniak Paula, Burska Justyna i Tosik Szymon.
Trzymamy kciuki za sukcesy sportowe!!! Postaramy się na bieżąco informować naszych kibiców o poczynaniach zawodników z Piątki Konstantynów
Puchar ŁOZP II runda
NewsyW tygodniu zakończyły się zawody z cyklu o Puchar Okręgowego Związku Pływackiego. Zawodnicy podobnie jak tydzień wcześniej rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 13-14lat oraz 15 i starsi. Najlepiej wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza spisali się w kat. starszej Dawidowicza Anna, Miernik Emil, w kat młodszej Gruszczyńska Marta, Kochaniak Tomasz, Tosik Jakub, Cichecka Ola, Stępień Daniel. Wyżej wymienieni zajmowali miejsca w strefie medalowej.

Wyniki i dokładne miejsca zawodników UKS Piątki w rozszerzeniu
Puchar ŁOZP
NewsyZakończyła się I runda Pucharu Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowaicza i Roberta Bujnowicza wypadli dobrze zajmując czołowe miejsca w rywalizacji z rówieśnikami. W klasyfikacji o Puchar ŁOZP 13-14latków IVm-ce zajmuje Justyna Burska,a Vm-ce Paula Marciniak. W klasyfikacji 15lat i starsi Ania Dawidowicz zajumje IVm-ce.
GRATULACJE!!!

Szczegółowe wyniki oraz zawodnicy z miejsc medalowych - czytaj w rozszerzeniu
Finał Penta Day 2008
NewsyBardzo miłą niespodziankę sprawili podopieczni p.Ani Pogockiej oraz Tomasza Kotusa na finale dwuboju. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, osiągając w każdym starcie kolejną życiówkę. A w klasyfikacji punktowej dwuboju bezkonkurencyjna okazała się Żaneta Krawczyk, wygrywając zawody w kategorii 1998 i młodsi. W ogólnopolskich zawodach organizowanych w Centralnym Ośrodku Przygotowań w Spale brało udział ponad 120 zawodników i zawodniczek. Piątkę Konstantynów reprezentowało osmioro zawodników. Wszyscy startowali w najmłodszej kategorii wiekowej. Poniżej prezentuje miejsca zajmowane przez ukesiaków:
  • Krawczyk Żaneta I m-ce
  • Madajska Ewa III m-ce
  • Twardowska Agata IV m-ce
  • Sobczak Kamila XIII m-ce
  • Michałowska Martyna XVII m-ce
  • Adamus Patrycja XXIV m-ce
  • Udalski Paweł XVII m-ce
  • Sikora Kacper XXV m-ce
  • Gratulacje !!!
    Wyniki Zawodów
    Świąteczne spotkanie UKS Piątki
    W UKSie nastały święta. Przy wigilijnym stole zebrali się niemalże wszyscy zawodnicy około 100 osób. Gratulacje dla wyróżniających sie młodych sportowców, podziękowania, opłatek, życzenia, występy grupy tanecznej, troszkę ganianego, poszukiwania mikołaja, drobne upominki, konfrontacja najmłodszych, średnich, najstarszych ze soba, wspólna uczta - w bardzo wielkim skrócie wydarzenia z bardzo udanej imprezy zorganizowanej przez członków zarządu rodziców PIĄTKI Konstantynów J.J.Marciniak, B.Sobieraj, G.Gromadzińska, M.Zbrojewski. Na uroczystości pojawiło się również wielu sympatyków Piątki m.in burmistrz p.Henryk Brzyszcz, dyrektor CSiR p.Krystyna Opara, nasi sponsorzy p.Robert Owczarek Plus Dachy, p.Jolanta i Jacek Marciniakowie Restauracja Relax oraz p.Maciek Zbrojewski.
    Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzą trenerzy Robert Bujnowicz, Mariusz Wędrychowicz i instruktorzy Ania Pogocka, Tomasz Kotus.
    Na deser zdjątka p.Beaty Owczarek Galeria 1 Galeria 2
    Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
    Newsy11-12ego grudnia odbyły się Zimowe Mistrzostwa w Pływaniu okręgu łódzkiego. Na arenie Startu rywalizowało ponad 240 zawodników z całego województwa. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza zaprezentowali się bardzo dobrze na ostatniej imprezie pływackiej tego roku. Dla UKS Piątki zdobyli 12 medali w kategorii OPEN plus 25 medali w kategoriach wiekowych (9 złotych, 14 srebrnych, 14 brązowych). W porównaniu z zeszłym rokiem, kiedy zdobyliśmy 1medal w OPEN i kilka medali w pozostałych kategoriach wiekowych, pływacy z Konstantynowa zrobili diametralny postęp. Sprawcami dobrego występu w katagorii otwartej byli Dawidowicza Anna (4złote,1srebrny,1brązowy), Burska Justyna (1srebrny,2brązowe), Szwedzki Dawid (1srebrny,2brązowe). W najmłodszej kategorii wiekowej 12latków w drużynie Piątki należy wyróżnić Bakies Gabrysie i Marciniak Klaudie. Pierwsza wywalczyła 3 srebrne i 3 brązowe, druga 3 srebrne i 1 brązowy.

Wyniki i sukcesy indywidualne w rozszerzeniu Czytaj
    Świąteczne spotkanie
    JournalNajmłodsi, młodsi, średniacy i Ci troszkę starsi:) zrzeszeni w klubie UKS Piątka Konstatntynów, dla nas w najbliższą SOBOTĘ 13.12.2008 w MOK-u o godz. 11.00 odbędzie sie spotkanie. Przewidziane miłe niespodzianki, mało gadania więcej zabawy dlatego już teraz zarezerwujcie sobie czas.
    DO ZOBACZENIA