UKS Piątka kanał na Youtubie
Grand Prix

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Grand Prix Polski w pływaniu. Padło kilka rekordów Polski międzyinnymi Otylii na 800m dowolny. W zawodach wystartowali również podopieczni Trenera Mariusza Wędrychowicza. Zarówno Sebstian Dobrowoski jak i Dawid Szwedzki znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Sebastian zajął IX miejsce na 50 grzbietowym (11 na 100 grz i 12 na 200 grz), Dawid zajął IX miejsce na 400 zmiennym.

III runda Liga dzieci
NewsyIII runda Liga Dzieci r97 odbyła się na arenie Startu. Podopieczni Tomasza Kotusa zaprezentowali dobrą dyspozycję przed zbliżającymi się Korespondencyjnymi Mistrzostwami Dzieci 11letnich. W klasyfikacji klubowej uplasowali się na czwartej pozycji. W klasyfikacji punktowej wyników na szóstej pozycji uplasowała się Marciniak Żaneta, a w pierwszej dwudziestce najlepszych wyników znalazły sie ponadto Krawczyk Patrycja, Nowak Ewelina, Stępień Natalia. Poniżej wyróżniamy osoby sklasyfikowane w szóstce poszczególnych konkurencji:
  • Marciniak Żaneta II miejsce 50 dowolnym
  • Krawczyk Patrycja III miejsce 50 grzbietem
  • Nowak Ewelina III miejsce 50 motylkiem, VI miejsce 200 zmiennym
  • Sztafeta Dziewcząt: Wojtaszek Oliwia, Marciniak Żaneta, Nowak Ewelina, Stępień Natalia zajęła III miejsce 4x50 dowolnym
  • Wojtaszek Oliwia V miejsce 50 grzbietowym
  • Stępień Natalia VI miejsce 50 dowolnym
  • Cąbrzyński Damian VI miejsce 200 zmiennym

• GRATULACJE !!!
    WYNIKI
    II runda Ligii Młodzików