UKS Piątka kanał na Youtubie
Grand Prix

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Grand Prix Polski w pływaniu. Padło kilka rekordów Polski międzyinnymi Otylii na 800m dowolny. W zawodach wystartowali również podopieczni Trenera Mariusza Wędrychowicza. Zarówno Sebstian Dobrowoski jak i Dawid Szwedzki znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Sebastian zajął IX miejsce na 50 grzbietowym (11 na 100 grz i 12 na 200 grz), Dawid zajął IX miejsce na 400 zmiennym.
Gratulacje!!!

Wyniki
III runda Liga dzieci
NewsyIII runda Liga Dzieci r97 odbyła się na arenie Startu. Podopieczni Tomasza Kotusa zaprezentowali dobrą dyspozycję przed zbliżającymi się Korespondencyjnymi Mistrzostwami Dzieci 11letnich. W klasyfikacji klubowej uplasowali się na czwartej pozycji. W klasyfikacji punktowej wyników na szóstej pozycji uplasowała się Marciniak Żaneta, a w pierwszej dwudziestce najlepszych wyników znalazły sie ponadto Krawczyk Patrycja, Nowak Ewelina, Stępień Natalia. Poniżej wyróżniamy osoby sklasyfikowane w szóstce poszczególnych konkurencji:

II runda Ligii Młodzików
    NewsyW II rudzie Ligii Młodzików 12-13letnich, które rozegrano na delfinie udział brali podopieczni Trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 96. Kadrę na zawody uzupełnili jeszcze bracia Tosik. Nasi młodsi zawodnicy spisali się dobrze zajmując piątą lokatę w klasyfikacji klubowej. W puktacji indywidualnej piąte miejsce wywalczył Tosik Szymon. Poniżej przedstawiam miejsca medalowe z rywalizacji w poszczególnych konkurencjach:
  • Tosik Szymon zajął I m-ce na 100 klasycznym, III m-ce na 200 zmiennym
  • Bakies Gabrysia r96 zajęła I m-ce na 100 motylkowym
  • Ponadto w pierwszej szóstce zawodów znaleźli się; Zbrojewska Michalina, Stępień Daniel oraz sztafety damska (Zbrojewska Michalina, Bakies Gabrysia, Marciniak Klaudia, Jasiak Martyna), męska (Tosik Szymon i Jakub, Stępień Daniel, Cichecki Dawid)
    Gratulacje
    Wyniki
    Worek Medali na Mistrzostwa Województwa12-15latków
    NewsyW czwartek odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12, 13, 14, 15-latków. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza na starcie sezonu potwierdzili, że będą sie liczyć w walce o najwyższe pozycje. Na arenie Startu reprezentanci Piątki wywalczyli indywidualnie 7 pierwszych lokat. W punktacji na najlepszego zawodnika i zawodniczkę, w dziesiątce znaleźli się Burska Justyna druga lokata, Tosik Szymon III lokata, Marciniak Paula IV lokatę oraz Szwedzki Dawid VII lokata i Derfla Marcin VIII lokatę. Oto zawodnicy z najlepszymi miejscami:
    Zawody klas II-ch
    NewsyW sobotę odbył się sprawdzian dla klas II-ch na dystansach 50 dowolnym i 50 grzbietowym. Głównym pomysłodawcą zawodów dla rocznika 99 był Maciek Młynarczyk. Na łodzką Trójkę stawiło sie 6 zespołów z województwa. Każda ekipa liczyła ósemkę zawodników. Do składu naszej drużyny p.trener Ania Pogodzka powołała Martę Michałowską, Patryję Rzońcę, Patrycję Adamu, Julię Petrkiewicz, Michała Galewskiego, Wiktora Świercza, Maćka Sikorę, Pawła Udalskiego. Oto jak zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Konstantynowa:
  • Patrycja Adamus zajęła IV miejsce na 50 grzbietowym
  • Martyna Michałowska zajęła VIII miejsce na 50 dowolnym oraz IX miejsce na 50 grzbietowym
  • Patrycja Rzońca zajęła VIII miejsce na 50 grzbietowym
  • Sikora Kacper zajął IX miejsce na 50 dowolnym

• Gratulacje!!!
    Wielobój stylowy
    Newsy25.04 zakończył się wielobój stylowy. Każdy z zawodników miał możliwość pokazania się na pierwszych zawodach w sezonie letnim w trzech konkurencjach wybranego stylu. Suma punktów wielobojowych określa miejsce. Do najbardziej zadowolonych wśród podopiecznych trenerów Roberta Bunowicza i Mariusza Wędrychowicza, ze względu na miejsca uzyskane w rywalizacji na arenie wojewódzkiej, należą: