III runda o Puchar ŁOZP
NewsyZakończyła się III runda o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na długim basenie 50metrowym. Wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza w strefie medalowej znaleźli się: Sebastian Dobrowolski, Szwedzki Dawid, Marciniak Klaudia, Bakies Gabrysia, Fisiak Przemysław, Miernik Emil, Tosik Szymon, Marciniak Paula, Mizerski Piotr, Stępień Daniel, Burska Justyna, Zbrojewska Michalina, Koziak Piotr. Ponad połowa zawodników z 24osobowej kadry Piątki Konstantynów wywalczyła miejsce na pudle. Stan medalowy przedstawia się następująco 6 złotych, 5 srebrnych, 6 brązowych na 24 zgłoszonych zawodników. Zapraszamy do działu czytaj, gdzie przedstawiono zawodników, którzy w klasyfikacji punktowej zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce w danej kategorii wiekowej. Gratulacje !!! Wyniki Zawodów
Mistrzostwa Klas II-ch
NewsyZakończyły się Mistrzostwa Województwa Klas II-ch. Z każdą kolejną rundą zawodnicy z rocznika 99 prezentowali wyższe umiejętności ostatecznie plasując się w punktacji drużynowej na VI pozycji wśród 15 łódzkich klubów. W III rundzie rozgrywanej na basenie 149 SP spośród podopiecznych Ani Pogodzkiej punkty zdobywali:
  • Patrycja Rzońca zajmując II miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 dowolnym
  • Michałowska Martyna zajmując III miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 grzbietowym.
  • Sztafeta Dziewcząt Patrycja Rzońca, Martyna Michałowska, Patrycja Adamus, Martyna Dzikowicz zajmując VII miejsce na 4x50 dowolnym
  • Patrycja Adamus zajmując X miejsce na 25 klasycznym
  • Paweł Udalski zajmując X miejsce na 50 grzbietowym
  • Sztafeta Mężczyzn Paweł Udalski, Sikora Kacper, Świercz Wiktor, Galewski Michał zajmując X miejsce na 4x50 dowlnym
  • GRATULACJE!!! Pobierz Wyniki
    Zdjęcia
    Bardzo dużo nowych zdjęć znajduje się w galerii od 2007!!!. Dzięki uprzejmości państwa Marciniak oraz państwa Owczarek możemy powspominać, pośmiać się z, przeżyć na nowo zmagania nasze i naszych kolegówSPRAWDŹ
    Piątka podbija Niemcy
    NewsyBakies Gabrysia, Koziak Piotr, Marciniak Kludia, Zbrojewska Michasia byli reprezentantami województwa łódzkiego na zawodach międzynarodowych w CHEMNITZ. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z powodzeniem rywalizowali w Niemczech z tamtejszymi klubami oraz zawodnikami z Czech. Startując po raz pierwszy w karierze na długim basenie uzyskali kilka bardzo wartościowych rezultatów. Nowe rekordy życiowe miały również przełożenie na zajmowane miejsca. Oto jak zaprezentowali się zawodnicy Piątki Konstantynów:
  • Bakies Gabrysia zajęła I m-ce na 200 dowolnym, II m-ce na 100 motylkowym, IV m-ce na 200 zmienna, V m-ce 50 motylkiem
  • Koziak Piotr zajął II m-ce na 200 dowolnym, III m-ce na 200 zmiennym, III m-ce na 100 dowlnym, IV m-ce na 50 dowolnym
  • Marciniak Klaudia zajęła III m-ce na 50 klasycznym, IV m-ce na 100 klasycznym, V m-ce na 200 klasycznym
  • Zbrojewska Michasia zajęła III m-ce na 200 klasycznym, IV m-ce na 50 klasycznym, V m-ce na 100 zmiennym
  • GRATULACJE !!!
    Korespondencynje Zawody Ogólnopolski
    Zakończyły się zawody ogólnopolskie dla dzieci 10 i 11-letnich. Na arenie w Piotrkowie Trybunalskim do rywalizacji stanęło 250 zawodniczek i zawodników z 17 klubów województwa. Oprócz walki o trofea i najlepsze wyniki dodatkowym smaczkiem zawodów były zmagania międzyrocznikowe. Pod względem ambicji i woli walki 10latkowie niczym nie ustępowali starszym i bardziej doświadczonym kolegom. Tak naszpikowane w emocje zawody przyniosły podopiecznym Tomasz Kotusa nowe rekordy życiowe oraz olbrzymią ilość miejsc w pierwszej dziesiątce. Poniżej prezentuje zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w rozwinięciu CZYTAJ podaję miejsca w danych konkurencjach: