UKS Piątka kanał na Youtubie
Liga Dzieci I runda
Newsy27.02 na basenie SP 190 rozegrano I rundę Ligi Dzieci dla rocznika 97. Zawodnicy UKS"Piatka" zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując II lokatę w punktacji drużynowej. Wyniki jakie uzyskali na poszczególnych dystansach przedstawiają wysoką wartość wg. tabeli punktowej, w klasyfiakacji której w pierwszej dziesiątce znaleźli się Marciniak Żaneta 5 miejsce, Nowak Ewelina 7 miejsce, Krawczyk Patrycja 9 miejsce, Wojtaszek Oliwia 10 miejsce. Najwyżej wśród mężczyzn sklasyfikowani są Pawłowski Kamil 11 miejsce i Cąbrzyński Damian 16 miejsce. Oto jak zaprezentowali się podopieczni Tomasza Kotusa w rywalizacji z rówieśnikami województwa Łódzkiego:
  • Nowak Ewelina I miejsce 100 motylkiem, III miejsce 100 grzbietem
  • Cąbrzyński Damian I miejsce 100 motylkiem, VI miejsce 200 dowolnym
  • Marciniak Żaneta II miejsce 200 dowolnym, IV miejsce 50 dowolnym
  • Sztafeta Dziewcząt: Wojtaszek Oliwia, Marciniak Żaneta, Nowak Ewelina, Stępień Natalia zajęła II miejsce 4x50 dowolnym
  • Pawłowski Kamil III miejsce 200 dowolnym, V miejsce 200 klasycznym
  • Wojtaszek Oliwia III miejsce 100 motylkiem, VI miejsce 50 dowolnym
  • Krawczyk Patrycja IV miejsce 100 grzbietem
  • Stępień Paulina V miejsce 200 klasycznym
  • Stępień Natalia VI miejsce 200 dowolnym
  • Gratulacje !!! WYNIKI GALERIA
    Mistrzostwa klas II-ch
    NewsyZawodnicy UKS"Piątki" z rocznika 99 zanotowali swoje pierwsze wyjazdowe zawody pływackie. W sobotę w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się druga runda Mistrzostw Klas II-ch. Podopieczni p.Ani Pogockiej gorąco wspierani przez solidną grupę najbliższych kibiców osiągneli nowe rekordy życiowe. Po dwóch rundach w klasyfikacji Piątka zajmuje VII lokatę wśród piętnastu rywalizujących klubów z województwa łódzkiego. Dla ekipy z Konstantynowa punktowała Patrycja Rzońca zajmując IV miejsce na 25 dowlnym i VII miejsce na 25 grzbietowym. Gratulujemy !!!
    Oficjalne wyniki
    Zimowe Mistrzostwa Polski 14latków i 18latków
    NewsyW miniony weekend w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się MP14-latków. Naszym reprezentantem był Dawid Szwedzki podopieczny Mariusza Wędrychowicza. Pomimo trudności zdrowotnych zaprezentowł się bardzo dobrze. Oto zajmowane miejsca przez Dawida:
  • VI miejsce na 200 klasycznym
  • VII miejsce na 400 zmiennym
  • X miejsce 100 zmiennym
  • XII 100 grzbiet
  • Natomiast w Ciechanowie startował Sebastian Dobrowolski. Nowe rekordy życiowe pozwoliły mu na zajęcie;
  • XIV miejsca na 50 dowolnym
  • XVII miejsca na 200grzb
  • XIX miejsca 50 grzbietowym
  • Gratulacje!!!
    Mistzostwa Polski 14latków
    Mistrzostwa Polski 18latków
    Zimowe Mistrzostwa Polski 13 latków
    NewsyOstrowiec Świętokrzyski organizował MP12latków. Obecnie najlepsza polska arena pływacka gościła ponad 100 klubów z całego kraju. Piatkę Konstantynów reprezentowali Justyna Burska, Paula Marciniak, Szymon Tosik. Podobnie jak ich starsi koledzy na najważnieszej zimowej imprezie zaprezentowali wysoką formę poprawiając rekordy życiowe. Zadowolenie rosło wraz z każdym finałem, do którego się zakwalifikowali. Poniżej prezentuje osiągnięcia zawodników Roberta Bujnowicza i Mariusza Wędrychowicza:
      Burska Justyna
    • IX miejsce na 400 dowolnym
    • XIX miejsce na 200 dowolnym
    • XXIV miejsce na 100 dowolnym
      Paula Marciniak
    • X miejsce na 200 zmiennym
    • XV miejsce na 200 grzbietem
    • XVI miejsce na 50 motylkiem
    • XVII miejsce na 100 grzbietem
      Szymon Tosik
    • XVI miejsce na 200 klasycznym
    • XXV miejsce na 100 klasycznym
    • LII miejsce na 100 zmiennym
    Gratulacje!!! Wyniki MP13latków
    Zimowe Mistrzostwa Polski 15 latków
    NewsyW rozgrywanych MP15latków w Oświęcimiu "Piątkę" Kostantynów reprezentowało dwóch zawodników Konrad Dobrowolski i Emil Miernik. Impreza obliguję do uzyskiwania rezultatów na nowe rekordy życiowe. Nie inaczej było w przypadku Konrada i Emila. Obaj poprawiali dotychczasowe wyniki zbliżając się do pierwszej dziesiątki w Polsce.
    Miejsce naszych zawodników
      Miernik Emil:
    • 15 miejsce na 400 zmiennym
    • 25 miejsce na 200 zmiennym
    • 30 miejsce na 100 grzbietowym
      Konard Dobrowolski
    • 24 miejsce na 1500 dowolnym
    • 30 miejsce na 400 dowolnym
    • 32 miejsce na 200 dowlnym
    Gratulacje Wyniki MP15lat
    Puchar ŁOZP
    JournalNa początku stycznia odbyły sie zimowe rundy Pucharu Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. W zawodach brały udział roczniki 96 i starsi. Nasi zawodnicy zaprezentowli sie bardzo korzystnie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Oto jak przedstawiają się klasyfikacje punktowe w naszym województwie: