Obóz 2008
NewsyDziś 31.08.2008 zakończyły się się wakacje na sportowo zorganizowane przez UKS Piątkę Konstatynów. Zakopane gościło nas już wcześniej ale nigdy w liczbie 73 uczestników jak to miało miejsce w tym roku. Tatry zachodnie znalazły już swoich pogromców. W sumie każda z grup postawiła stopę na szlakach od Chochołowskiej Doliny do Doliny Suchej Wody. Kasprowy, pasmo Czerwonych Wierchów, Wołowiec to tylko niektóre szczyty zdobyte przez Naszych podopiecznych. Kto wie może przyszłym roku podbijemy Tatry Wysokie :). Pomimo wielu wycieczek nie brakowało czasu na liczne rozrywki. Najgłośniejsze to kabaretowy wieczór młodszych i oczywiście chrzest roczników 97, 98, 99 - Zobacz Galerię:). O nasze brzuchy dbali Darek i Małgosia Król w pensjonacie U Florka. Po takich posiłkach niestraszne były kolejne wyprawy organizowane przez trenerów :).
A od 1 września czas na zabawę w wodzie:) - nie tylko wy nie możecie się doczekać:). Dozobaczenia!!!
Zapraszamy do galerii młodszej grupy
Zapraszamy do galerii grupy starszej+kilka zdjęć z chrztu
Zakopane grupa z Lipca

Obóz sportowy współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Wakacje UKS
Newsy
Zakopane
Wyjazd: 17.08.2008 stacja Łódź Kaliska zbiórka godz 21.45
Warto zabrać dwie pary sparwdzonych butów, płaszcz przeciwdeszczowy, plecak (niezbędny w czasie pieszych wycieczek), strój pływacki (klapki!)
Powrót: 31.08.2008 stacja Łódź Kaliska zbiórka godz 3.36
MP 15 i 18 latków
Na Olimpiadzie Młodzieży, które odbyły się w Bydgoszczy z dobrej strony pokazali się Dobrowolski Sebastian i Mielczarek Artur. Na większości dystansów poprawili własne rekordy życiowe zaliczając występy w finałach.
Sebastian Dobrowolski zajmował miejsca:
 • 10 na 200m grzbiewtowym
 • 10 na 50m grzbietowym
 • 14 na 50m dowolnym
 • 16 na 200m zmiennym
  Mielczarek Artur
  zajmował miejsca
 • 13 na 200m dowolnym
 • 16 na 400m dowolnym
 • WYNIKI
  W Gorzowie Wilkopolskim w rywalizacji najlepszych 15-latków z Polski brali udział Dobrowolski Konrad i Miernik Emil. Pomimo ambitnej postawy i nowych rekordów życiowych nie udało się zakwalifikować do finałów. Najlepszym miejscem uzyskanym przez zawodników z Piątki było 23 miejsce Sebastiana na dystansie 1500m stylem dowolnym.
  Wyniki GRATULACJE!!!
  MP 12-latków
  NewsyNa pierwsze Mistrzostwa Polski 12-latków, podopieczni trenera Roberta Bujnowicza wybrali się do Dębicy. 113 klubów z całego kraju, blisko 400 zawodników i zawodniczek rywalizowało na pierwszych otwartych mistrzostwach w tej kategorii wiekowej. Trema dała się we znaki. Honor pływaków z Konstantynowa uratowała Michasia Zbrojewska, która w finale uplasowała się na 13 pozycji na 200 klasycznym. Tuż za finałami znalazła się Bakies Gabrysia 17 miejsce na 100 motylkiem, a najwyżej wśród panów sklasyfikowany został Piotr Koziak 28 miejsce na 200 dowolnym. Gratulacje!!!
  MP 13-latków
  NewsyW Oświęcimiu zakończyły się Mistrzostwa Polski 13-latków na długim basenie. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza zaprezentowali się dobrze. Dzielnie walcząc z przeciwnościami losu (np: niesforne okularki) nie odpuszczali na żadnym metrze próbując poprawić rekordy życiowe. Najlepiej ze stawki wypadły dziewczęta: Paula Marciniak zajęła 12 m-ce na 200 zmiennym oraz Justyna Burska również została sklasyfikowana na 12 m-cu na 800 dowolnym. Najbliżej finałów był Szymon Tosik plasując się na 25 m-cu na 100 klasycznym. Gratulacje!!!
  Zakończenie Sezonu
  NewsyW niedziele nad stawami w Konstantynowie odbyło się uroczyste zamknięcie sezonu pływackiego. Całą organizację na swoje barki wzięli rodzice zawodników UKS-u. Pogoda dopisała, były podziękowania i gratulacje. Po grilowaniu zapanowała prawdziwa sielanka wypoczynek, uśmiechy, głośne rozmowy, zabawa dzieci także rodziców - tego życzę na wakacje wszystkim sympatykom (pozostałym również) w iminiu trenerów i instruktorów UKS "Piątki" Konstantynów.
  Zapraszam do galerii

  Zdjęcia
  Przed nami Mistrzostwa Polski
  Newsy
  Przed nami ostatnie i najważniejsze imprezy roku MISTRZOSTWA POLSKI. W Dębicy wśród 12-latków z całej Polski, wystartują Zbrojewska Michasia, Bakies Gabrysia, Koziak Piotr, Marciniak Klaudia, Mizerski Piotr i Stępień Daniel. W Oświęcimiu do rywalizacji pomiędzy 13latkami staną Burska Justyna, Marciniak Paula, Tosik Szymon, Adrianowski Kamil, Derfla Marcin, Tosik Jakub. Na mistrzostwa w swoich kategoriach jadą również Dawid Szwedzki, Miernik Emil, Dobrowolski Korad i Sebastian. Wyżej wymienionych ostatnimi sprawdzianami były zawody okręgu łódzkiego runda IV oraz Mistrzostwa Łodzi. Na obu imprezach podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza potwierdzili swoją dobrą dyspozycję bijąc życiówki lub znacznie się do nich zbliżając. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem w okręgu łódzkim na sezon 2007/2008 został Dawid Szwedzki, ponadto w punktacji indywidualnej na przestrzeni czterech rund świetnie spisali się również:
  Kategoria 12lat; Bakies Gabrysia III m-ce, Mariniak Klaudia Vm-ce, Zbrojewska Michasia VIm-ce, Koziak Piotr IVm-ce, Mizerski Piotr Vm-ce, Stępień Daniel VI m-ce,
  Kategoria 13-14lat: Dawid Szwedzki I m-ce, Burska Justyna VII m-ce,
  Kategoria 15lat i starsi Dobrowolski Sebastian III m-ce.
  Dobre wyniki przełożył się również na miejsca zajmowane w konkurencjach - zapraszam do prześledzenia wyników.

  Puchar ŁOZP IVrunda
  Letnie Mistrzostwa Łodzi