UKS Piątka kanał na Youtubie
Kategorie newsów
Newsy

Kategoria: Newsy
Liczba pozycji: 406
Najbliższy długi weekend 15-18.06
Starty juniorów młodszych
Mistrzostwa Województwa łódzkiego 12-13latków
Drużynowe Mistrzostwa dzieci 10-11letnich
Bieg Wdzięczności 2017
Grand Prix w Opolu
Mistrzostwa Akademickie
Pływacki weekend 08-09.04.2017
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda
Mistrzostwa Klas II-ch
Powołanie do reprezentacji Polski i tydzień wyzwań
Mistrzostwa Województwa Młodzików III runda
Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017
Od Młodzika do Olimpijczyka
Mistrzostwa Polski Juniorów 16 i 17letnich
Mistrzostwa Łódzi 8latków
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Z ostatniej chwili
Liga Młodzików II
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Mistrzostwa Ligii Dzieci 10latków i Rekord Okręgu
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Od młodzika do olimpijczyka
Zawody Krajów Europy Środkowej
MP w Dwuboju i Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Mistrzostwa Ligii Młodzików I runda
Długi weekend zmagań
Gran Prix Łodzi
Polska Liga Pływacka
Weekend otwarcia sezonu 2016/2017
Stypendia i gratulacje od Burmistrza
Deklaracje i godziny treningów
Historyczny sezon Piątki:)
Najbliższe lipcowe zawody
Obóz letni
Sezon w pełni
20lecie CSiR w Konstantynowie Łódzkim
Zakończenie sezonu w UKS Piątka
Mistrzostwa Klas V i VI
Weekend 4 imprez
Weekend zmagań
II runda Mistrzostw Młodzików 12-13letnich
Z ostatniej chwili
Mistrzostwa Ligii dzieci woj.łódzkiego
Płyniemy do RIO o Puchar Marszałka woj. Łódzkiego
Memoriał Henryka Kosakowskiego
Komunikat
Najbliższe wydarzenia UKS Piątka
Liga Dzieci III runda Szymon najlepszy w województwie
Grad medali w Otwartych Mistrzostwach Warszawy
Liga Młodzików - III runda
GP Poznania
Informacje dla rodziców najmłodszych UKeSiaków
Finał Wojewódzki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności
Grand Prix
Puchar Polski
6 medali w I rundzie Mistrzostw Klas III
Polska Liga Pływacka
15 medali i Puchar dla UKS Piątka KŁ
Wszechstronność Stylowa
Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola
Stypendia dla Zawodniczek
XVI Mistrzostwa Świata w Pływaniu
Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa 15latków w Ostrowcu Św
Mistrzostwa Polski 14 latków Olsztynie
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU WARSZAWSKO-MAZOWIECKIEGO
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
OGÓLNOPOLSKIE DRUŻYNOWE ZAWODY DZIECI 10, 11 LAT
Mistrzostwa klas V-ch i VI-ch
WYNIKI BIEGU WDZIĘCZNOŚCI 2015
Mistrzostwa Klas II-ch IIIa runda
Mistrzostwa klas III-ch III runda
ZAWODY O PUCHAR BOGDANA KRUSZYNY-KOTULSKIEGO
Mistrzostwa Klas IV-ch
Liga dzieci
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Mistrzostwa Polski w Pigułce
Mistrzostwa Polski 16, 17 i 18latków
Mistrzostwa Klas III - II runda
Liga Młodzików
Obóz letni
GP Kozienice
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Deklaracje
Ubezpieczenie-Deklaracja-Ferie
Ferie z UKSem
Od Młodzika do Olimpijczyka
Puchar ŁOZP
Liga dzieci III runda
Zimowe Mistrzostwa Łódzkiego
Mistrzostwa Świata w Pływaniu
Liga Młodzików
Puchar Polski
Mistrzostwa Klas II
Tydzień pełen sukcesów
Sportowy tydzień pływaków
GP Kraków
Mistrzostwa klas III - ch I runda
Weekend zawodów
Sprawdzian Wszechstronności
Penta Day i Mistrzostwa Młodzików
Propozycje do regulaminu i statutu
Obóz w Zakopanem
Najbliższy trening:)
Mistrzostwa Europy Berlin 2014
Podsumowanie sezonu
Ania bezkonkurencyjna
Ania III-a w BTC Gdynia
Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski 15latków
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13lat
13ego w piątek
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12letnich
Mistrzostwa Polski
PIKNIK UKS-u
Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Puchar Polski w Olsztynie Brawo Justyna!!!
Drużnowe zawody dzieci 10-11 lat
Mistrzostwa klas II-ch III runda
Od Młodzika do Olimpijczyka
Mistrzostwa Klas III-ch
Reprezentacja Polski
Mistrzostwa Klas IV-ch
Świętokrzyska Liga Pływacka
II runda Ligii Młodzików
GRAND PRIX Włocławka
Liga dzieci II runda
Liga Województw
Obóz w zakopanem
Puchar Bogdana Kruszyn Kotulskiego
Mistrzostwa Klas II - II runda
Mistrzostwa Polski 17-18latków
Mistrzostwa Polski 14, 15 latków
Mistrzostwa klas III runda I
Liga dzieci i młodzików
Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego
Ferie zimowe
Miting w Poznaniu
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów
WOREK MEDALI PRZED ŚWIĘTAMI
Zimowe Mistrzostwa Woj. Łódzkiego
Mistrzostwa Klas VI oraz Miting w Pawłowicach
Puchar Sprintu
Kwalifikacje na Europę
Mistrzostwa Województwa klas V-ch
Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości
Mistrzostwa klas II-ch
Puchar Polski w Łodzi
Mistrzostwa Klas IV
Puchar ŁOZP IIIrunda
Liga dzieci III runda
Mistrzostwa Klas III - I runda
Ogólnopolski Sprawdzian
Zawody Zawody Zawody
Zawody dwubojowe
Budżet Obywatelski
Zebranie organizacyjne klas II i III
OBÓZ w ZAWOJI 2013
Obóz w Zawoji
Fatastyczny sezon pływaków Piątki
Mistrzostwa Polski 16latków
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MISTRZOWA EUROPY JUNIORÓW
Mistrzostwa Polski 14latków
Liga Młodzików
Gratulacje dla Piątki!!!
Piknik UKS-u
Stypendia dla Zawodników Piątki
Puchar Polski w Olsztynie
Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat
GP Polski w Olsztynie
Mistrzostwa klas III-ch
Mistrzostwa klasy II-ch
Mistrzostwa klas II-ch runda III-a
Zawody o puchar dyr. SP 55
Grupa Centralna
Wielomecz Reprezentacji Polski
Międzynarodowe Zawody Sprint
Puchar Polski w Oświęcimiu
treningi
Puchar Dyrektora SP 137 Łódź
Wielomecz Pływacki Reprezentacji Polski Juniorów
Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego
Powołanie do Kadry Polski
Liga Dzieci i Druzynowe Mistrzostwa Młodzików
Liga Młodzików
Mistrzostwa klas II-ch i Puchar SP 55 dla klas V-ch
Miting w Bad Bregzabern
Liga dzieci I runda
Mistrzostwa Polski 16 oraz 17i18latków
Mistrzostwa klas III-ch
Zimowe Mistrzostwa Polski
Ferie zimowe
Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Konstantynowa
Mistrzostwa Łodzi
Słodkie mikołajki
Mistrzostwa Klas V-ch
Puchar Sprintu i dwa rekordy okręgu
Ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości
Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Gimnazjów i Podstawówek
Puchar Polski w Poznaniu MP Masters
Liga dzieci Mistrzostwa Masters GP Poznań
Mistrzostwa Klas II-ch
Pływacki długi weekend:)
Mistrzostwa Klas IV-ch
21e Meeting International de Saint-Dizier
Mistrzostwa Klas III-ch
Liga Młodzików
Najwszechstronniejsi z Konstantynowa
Zawody dwubojowe
Treningi
"Niemalże Karaiby" :)
Obóz w Karpaczu
Aktywne wakacje
Piątka ustrzeliła 10-tkę
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12letnich
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Drużynowy Wielobój 10-11lat
Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy
Uczniowie z Konstantynowa przewodzą w konkursach ratowniczych
Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Liga Młodzików
Mistrzostwa Klas III - III runda
Główne Mistrzostwa Polski
Grand Prix Polski-Olsztyn i Liga dzieci III runda
Puchar Dyrektora Sp 149
Puchar SP 137 Łódź
Bezpieczniej z WOPRem
Ogólnopolskie podsumowanie Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 letnich
Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego
Powitanie Wiosny 2012
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
II runda Ligii Dzieci
Mistrzostwa Polski 16, 17 i 18 latków
Mistrzostwa Klas II-ch
Mistrzostwa Polski
Liga Młodzików I runda
Liga dzieci I runda
Mistrzostwa Klas III runda II
Puchar ŁOZP IIrunda
Puchar ŁOZP
Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
ZAWODY PŁYWACKIE OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA
Liga dzieci
Puchar Sprintu
Mistrzostwa klas IV-ch
Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości 11-12latków
GP w Łodzi
Liga Młodzików IIIrunda
Mistrzostwa Klas III Irunda
Sprawdzian Wszechstronności Pływackiej
Czas na trening:)
Ogólnopolskie Zawody Woj. Łódzkiego
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Powitanie Lata
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego klas II-ch III runda
Mistrzostwa Warszawy
Mistrzostwa Klas III-ch IIIrund
Finał konkursu z WOPRem Bezpieczniej
Liga Młodzików IIrund
Liga Dzieci IIIrund
Grand Prix Polski w Ostrowcu
Majowy Turniej Pływacki
Grupa Centralna
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Wielkanocny Turniej Pływacki
Puchar Dyrektora SP149 kl-Iej
Drużynowe Mistrzostwa Łodz
Liga młodzików
Grad medali w BADBERGZABERN
Trzy medale Justyny
Liga dzieci I runda
Puchar ŁOZP II runda
Puchar ŁOZP Irunda
Mistrzostwa Klas V-ch
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Klas IV-ch
Grand Prix Polski
Spotkanie ze starostą
Piątka ponownie wysoko
Drużynowe Mistrzostwa Łodz
Dwa Puchary dla zawodników Piątki
Memoriał T.Sławeckiego
Ogólnopolski Sprawdzian wszechstronności pływackiej
Obóz w Chłapowie
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski 12-latków
Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
UWAGA UWAGA!!!
Piknik 2010
Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Puchar ŁOZP
Mistrzostwa Klas II-ch IIIrunda
Główne Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Klas III-ch - III runda
Z WOPRem Bezpieczniej
Liga Dzieci r99
Mistrzostwa 12-13 i 14-15latków
Liga młodzików IIrunda
MP Masters - TRZY REKORDY POLSKI
Drużynowe Mistrzostwa Łodzi
Wielobój stylowy
II Ligii Dzieci 99r
Puchar ŁOZP 24.03
Liga Młodzików 97-98
Liga Dzieci r99
Mistrzostwa Klas III-ch - II runda
Puchar Burmistrza Konstantynowa
Miting w BAD-BERGZABERN
Zawody w Rawiczu
Pracowity Weekend Piątki
Mistrzostwa Klas II-ch IIrunda
Zimowe Mistrzostwa Polski 16latków
Zimowe Mistrzostwa Polski 15latków
Sławny trener w Konstantynowie
TRZY MEDALE na Mistrzostwach Polski
Puchar ŁOZP I runda
Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Puchar Gwiazdkowy
Ogólnopolskie Zawody dzieci w Dwuboju Spała 2009
Mistrzostwa Klas V-ch
Mistrzostwa klas IV-ch
Liga dzieci runda IV
Mistrzostwa klas II-ch
Ogólnopolskie zawody z okazji Święta Niepodległości
Memoriał T Sławeckieg
Liga Młodzików 12-13lat
Mistrzostwa Klas III-ch
Międzynarodowy Mityng w Saint Dizier
Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Kalisza
Penta Day
Ogólnopolski sprawdzian wszechstronności pływackiej
Obozik w Zawoji
Obóz w Zakopanem
Mistrzostwa Polski 13 i 14latków
Mistrzostwa Polski
Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Piknik 2009
IV runda Pucharu ŁOZP
Mistrzostwa Sochaczewa
III runda ŁOZP
III runda Mistrzostw Klas II-ch
Korespondencyjne zawody dzieci 10-11lat
Mistrzostwa Województwa klas III-ch
Mistrzostwa Polski Seniorów
Puchar Dyrektora SP149
Liga Dzieci runda III
Liga Młodzików
Mistrzostwa Województwa 12-13 i 14-15latków
centralne dni olimpijczyka Spała
Wielobój Stylowy
Drużynowe Mistrzostwa Łodzi 12latków
II runda ligii dzieci 1998r
Miting w Bad Bergzabern
Zawody Ogólnopolskie zawody rocznika 98 i 99
I runda Ligii Młodzików 96-97
II runda klas III-ch w Tuszynie
Grad Prix Polski w Lublinie
Puchar Burmistrza Konstantynowa 2009
I runda Ligi Dzieci 98r
Mistrzostwa II klas runda druga
Piątka na Mistrzostwach Polski
Puchar ŁOZP II runda
Puchar ŁOZP
Finał Penta Day 2008
Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Mistrzostwa Łodzi klas V-ch
Mikołajkowe zawody klas III-ch
Puchar Sprintu
Mistrzostwa klas IV-ch
Mistrzostwa Województwa klas II-ch
Liga dzieci IV runda
Memoriał Marka Petrusewicza
Drużynowe Mistrzostwa Województwa 12-latków
III Memoriał Tadeusza Sławeckiego
Mistrzostwo drużynowe młodzików
Mistrzostwa klas III-ch runda I
Grand Prix-Puchar Polski w pływaniu
Miting pływacki w Kaliszu 11.10.2008
Penta Day
Sprawdzian Wszechstronności pływackiej
Obóz 2008
Wakacje UKS
MP 12-latków
MP 13-latków
Zakończenie Sezonu
Przed nami Mistrzostwa Polski
III runda o Puchar ŁOZP
Mistrzostwa Klas II-ch
Piątka podbija Niemcy
MistrzostwaKlas III-ch
III runda Liga dzieci
II runda Ligii Młodzików
Worek Medali na Mistrzostwa Województwa12-15latków
Zawody klas II-ch
Wielobój stylowy
Mistrzostwa Młodzików 12 lat
II runda Ligii Dzieci 97
Liga Młodzików
Mistrzostwa Klas III
Puchar Burmistrza
Liga Dzieci I runda
Mistrzostwa klas II-ch
Zimowe Mistrzostwa Polski 14latków i 18latków
Zimowe Mistrzostwa Polski 13 latków
Zimowe Mistrzostwa Polski 15 latków
Pokaż wszystkie kategorie